Gwiazdy

Elton John i Britney Spears nagrali razem utwór. Do sieci trafił singiel "Hold Me Closer"

Gwiazdy

Reporter:
Nastazja Bloch
Britney Spears i Elton John znają się od wielu lat

Elton John i Britney Spears przygotowali dla fanów wielką niespodziankę. Artyści połączyli siły i nagrali wspólny utwór "Hold Me Closer". To pierwszy od 6 lat muzyczny projekt amerykańskiej wokalistki. Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja kultowego "Tiny Dancer".

Elton John i Britney Spears – wspólny utwór

Na ten moment czekali wszyscy fani brytyjskiego wokalisty i amerykańskiej piosenkarki. Punktualnie o północy w sieci pojawił się singiel "Hold Me Closer". Choć pierwsze informacje o rzekomej współpracy pojawiły się już w lipcu br., dopiero pod koniec sierpnia artyści pochwalili się wspólnym dziełem.

Kojarzycie melodię nowego utworu? Jak się okazuje, piosenka ta to przeróbka legendarnego "Tiny Dancer". Co więcej, artyści wykorzystali także singiel "The One" z 1992 roku oraz fragment "Don't Go Breaking My Heart" z 1976 roku.

Elton John i Britney Spears - współpraca

Nie jest to pierwszy raz, gdy Elton zaprasza do współpracy młodszych muzyków. W ubiegłym roku z legendarnym brytyjskim wokalistą zaśpiewała Dua Lipa. Do każdego z utworów powstały także spójne teledyski. Nie inaczej było w tym przypadku.

Sesję nagraniową nadzorował producent Andrew Watt, który pracował m.in. z Justinem Bieberem, Miley Cyrus, Pearl Jam i Ozzym Osbournem.

Co skłoniło Eltona do duetu z Britney?

- Wszyscy mówili, że nie potrafi już śpiewać, ale ja sądzę, że była wyśmienita, więc kiedy zaczęła śpiewać, byłem pewien. I zrobiła to, bardzo się z tego cieszę - mówił przed premierą Elton John.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego:  Michael Kovac/Getty Images for EJAF

Pozostałe wiadomości