Moda i Uroda

Sarnie oczy - nowy trend makijażowy, który sprawi, że twoje spojrzenie będzie uwodzicielskie

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
Makijaz twarzy

Sarnie oczy to nowy trend makijażowy, który w tym sezonie może stać się hitem. Powiększa oczy, podkreśla spojrzenie i sprawia, że od naszej twarzy nie można oderwać wzroku. Zdradzamy, jak wykonać go krok po kroku.

Sarnie oczy – co to takiego?

Nowy sezon to nowe trendy. Zarówno w modzie jak i urodzie co chwilę pojawiają się ciekawostki, które wywołują szał. Tak też jest w przypadku make-up'u - sarnie oczy. Co to takiego? Pamiętacie syrenie oczy, czyli modę na rzęsy rozciągające się na zewnątrz? Sarnie oczy to ich przeciwieństwo. To makijaż, który za pomocą kilku trików sprawia, że spojrzenie staje się słodkie i niewinne.

Uroda

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetykiCo za Tydzień
wideo 2/5

Trend ten pokochały już nie tylko użytkowniczki TikToka, ale także celebrytki. "Sarnie oczy" mogliśmy zobaczyć m.in. w wykonaniu Ariany Grande i Sydney Sweeney.

Sarnie oczy – wykonanie krok po kroku

Marzysz o uroczym spojrzeniu, od którego nikt nie będzie mógł oderwać wzroku? Zdradzamy pewien patent. Zamiast wyciągać makijaż w tzw. kocie oko, spraw, by lekko się zaokrągliło. To podkreśli efekt Bambi.

Krokiem pierwszy w makijażu "Sarnie oko" jest rozświetlacz. Ten aplikuj w wewnętrznym kąciku. Co więcej, kremową kredką rozjaśnij linię wodną. Krok drugi – tusz do rzęs. Aplikuj go prostym ruchem w górę. Dzięki temu oko nieco się otworzy i będzie wyglądało na większe.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Guido Mieth/GettyImages

Pozostałe wiadomości