Elton John

    Elton John

    Miłośnicy polskiej edycji programu "Mam Talent!" już po raz trzynasty mają możliwość śledzić zmagania nieprzeciętnych uczestników na antenie TVN. Format, w którym uzdolnieni artystycznie śmiałkowie stają do rywalizacji o nagrodę pieniężną i prestiżowy tytuł zwycięzcy, cieszy się wyjątkową popularnością także za granicą. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji telewizyjnego show pojawiła się Tory Vagasy, która za swój niesamowity występ otrzymała zasłużone owacje na stojąco.

    Renate Blauel pozwała swojego byłego męża Elthona Johna - donosi „The Guardian”. Para rozwiodła się w 1988 roku po czterech latach małżeństwa. Kobieta zniknęła wówczas z medialnego świata. Dlaczego teraz postanowiła wrócić?

    Serce Pawła Ejzenberga - finalisty programu "Mam Talent" jest przepełnione miłością do żony Joanny. Nic dziwnego więc, że na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał romantyczny utwór Eltona Johna: "Can you feel the love tonight". Świetne wykonanie! Wiele kobiet chciałoby, aby ich parterzy potrafili śpiewać tak pięknie.

    Weronika Rosati to jedna z nielicznych Polek, której udało się odnieść sukces w Hollywood. Weronika wybrała się na galę Oskarów, a później została zaproszona na prestiżową imprezę Eltona Johna. Z kim rozmawiała i z kim zrobiła sobie zdjęcia? Jakie odniosła wrażenia po rozdaniu Oscarów opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.