współpraca

  Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja kultowego "Tiny Dancer".

  Miłośnicy nieoczywistych połączeń muzycznych z niecierpliwością oczekiwali na tę płytę. WINRAP! Orchesta to wyjątkowy projekt, który powstał dzięki współpracy muzyków Narodowej Orkiestry Dętej oraz uznanych polskich raperów.

  Prywatne Liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie jakiś czas temu zainicjowało akcję pomocową #WeareUkraine. Zadaniem uczniów było nagranie piosenki i klipu do popularnego utworu "We Are The World". Do muzycznego przedsięwzięcia dołączyły także szkoły z Węgier, Japonii i Ghany. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowalnia.

  Kto wpadł na pomysł, by zrobić coś wspólnie?

  Wokalistka Magda Femme i raper Michał Sobolewski zdecydowali się na współpracę. Artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne niespodziewanie połączyli siły i nagrali wspólny utwór.

  Światło dzienne ujrzała właśnie piosenka "Now", którą wokalistka nagrała we współpracy ze swoim synem.

  Katarzyna Pakosińska i członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy zdecydowali się na współpracę, która zaowocowała pełnym humoru spektaklem teatralnym.

  "Jesteśmy osobowościami".

  Dwie utalentowane polskie wokalistki po raz pierwszy we wspólnym utworze. Opowiadają o wspólnej pracy oraz zdradzają, jakie relacje łączą je w życiu prywatnym. Jaką piosenkę wykonują wspólnie?

  Czym zaskoczy fanów teledysk do przeboju "Merry Christmas"?

  Anja Rubik zagrała w teledysku do piosenki "Szafir", wywołując tym samym niemałe poruszenie wśród internautów. Modelka wcieliła się w rolę zmysłowej syreny, która uwodzi wokalistę nieszablonową urodą.

  Aktorka niczego nie ukryła.

  O tej współpracy krążyły legendy. Na wspólny utwór Quebonafide i Tommy’ego Casha od długiego czasu czekali wszyscy fani raperów. Po wielu miesiącach oczekiwań na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality odbyła się premiera singla "Benz Dealer".

  Pandemia osłabiła relacje w pracy - tak uważa 2/3 menadżerów. Co drugi ocenia, że utrudniła też współpracę wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Dlatego ich zdaniem konieczna jest zmiana celów i zadań dla pracowników. Jak przewidują, mimo znoszenia obostrzeń i powrotów do biur, praca zdalna i współpraca online pozostaną z nami na dłużej.

  Kasjan Cieśla to młody, obiecujący wokalista. Z jednym z najpopularniejszych polskich autorów tekstów, Markiem Dutkiewiczem, spotkał się przy okazji projektu charytatywnego "Razem Robimy Dobro". Jednak na tym się nie skończyło. Muzyka połączyła pokolenia, a panowie stworzyli razem utwór "Droga jak Sen".

  "Be there" to najnowszy studyjny album formacji Kruk. Grupa muzyczna do współpracy zaprosiła Wojciecha Cugowskiego. Na naszej scenie panowie wykonali utwór pochodzący z premierowej płyty.

  Margaret jeszcze przed premierą nowego albumu postanowiła podzielić się z fanami zaskakującym singlem. Artystka połączyła siły z reprezentantką polskiej sceny hip-hop. Tym razem do współpracy zaprosiła wschodzącą gwiazdę ulicznego rapu - Karę.

  Kayah i Mery Spolsky wypuściły wspólny utwór. Piosenkarki połączyły siły w imię wyjątkowego projektu - numer został zrealizowany na potrzeby nowego serialu stacji TVN, pt. "Królestwo kobiet".

  Karolina Cicha to polska artystka folkowa. Już 11 września ukaże się jej najnowsza płyta „TANY”. Album promuje piosenka „Płacz nad młodością, co odchodzi”, do której piosenkarka zaprosiła Kayah. Wokalistki opowiedziały o swojej współpracy, a potem wystąpiły na naszej scenie.

  "26 edycji, 19 języków, 30 pełnych nadziei wizji przyszłości". Magazyn Vogue łączy siły i wydaje specjalny, wrześniowy numer. To pierwsza taka globalna współpraca, a jej efekty zobaczymy już niebawem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gratka dla wszystkich fanów polskiego rocka - Lady Pank z utworem "Du Du"!

  O wspólnej pracy z Mateuszem Kościukiewiczem na planie filmu "Gwiazdy", opowiedział nam Sebastian Fabijański: "Często relacje z filmu trochę rzutują na relacje prywatne. Nazwałbym to ... takim chłodem. Nazwijmy tę przyjaźń jako taką szorstką, męską".

  Byliśmy na planie teledysku Braci Cugowskich do piosenki "Zaklęty krąg". Bracia do współpracy zaprosili swojego tatę Krzysztofa. Dlaczego Wojciech i Piotr zdecydowali się na wspólną płytę z ojcem dopiero teraz? Czy między braćmi dochodzi do spięć w czasie pracy? Jak Krzysztofowi Cugowskiemu pracuje się z synami?

  Większość Polaków boi się pracy z partnerem. Wynika to między innymi ze strachu przed konfliktem, który przeniesiemy z pracy do domu. Nasi dzisiejszy goście udowadniają, że pracę i miłość można połączyć. Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy personalni wielu lat tworzą zgrany, zawodowy team. co jest powodem ich konfliktów? Czy ze sobą rywalizują?

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Janusz Józefowicz do swojego najnowszego projektu zaangażował syna Jakuba. Jak układa im się współpraca? Na czym konkretnie polega praca syna reżysera? Jakie są minusy pracy z własnym ojcem? Z Januszem i Jakubem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Hans Zimmer zaprosił Aleksandra Barona do współpracy przy polskich koncertach. Gdzie zobaczymy ich na wspólnej scenie? W jakich okolicznościach Baron poznał kompozytora? Początkowo Aleksander propozycję współpracy odebrał jako żart. Dlaczego? Jakie emocje towarzyszą mu przed koncertami? I za co Aleksander najbardziej ceni Zimmera? Z polskim muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Producentem nowej płyty Anny Jurksztowicz został jej syn - Radzimir Dębski. Dlaczego zdecydowali się na współpracę? Kto ich do tego namówił? I czy dogadują się w studiu nagraniowym? Jak Radzimir ocenia śpiew swojej mamy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Mikę i Michała Urbaniaka, którzy opowiedzieli nam o swoim najnowszym projekcie. Czy często zdarza im się współpracować? Jakim ojcem jest Michał Urbaniak? Czym inspiruje swoją córkę? I jakich udziela jej rad?

  W przyszłym roku na rynku pojawi się kolejna płyta Łukasza Zagrobelnego. Wokalista nagrywa ją we współpracy z Anią Dąbrowską. Na czym konkretnie polega kooperacja muzyków? Czy Ania Dąbrowska jest wymagającą producentką? Z Łukaszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy wiedzieliście, że Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski niezwykle często są myleni przez swoich fanów? Panowie ów fakt postanowili wykorzystać- napisali utwór, który ma szansę stać się kolejnym przebojem lata. Jak im się współpracowało?