Dorota i Kuba Wellman prowadzą razem podcast. "On nie chce być poczytywany, jako syn swojej mamy"

Dorota Wellman o współpracy z synem
Źródło: Dzień Dobry TVN online
Dorota Wellman oraz jej syn Jakub prowadzą wspólnie podcast "WELLcome w popkulturze". W rozmowie z reporterką serwisu Dzień Dobry TVN, Darią Pacańską dziennikarka opowiedziała, jak wygląda ta współpraca.

Dorota Wellman współpracuje z synem

Dorota Wellman przyznała, że od wielu lat namawiała swojego syna, Jakuba, żeby wspólnie stworzyli jakiś projekt. - Dlatego, że nas łączy niezwykła absolutnie więź, która polega na nieustannej rozmowie na wiele interesujących nas tematów. Więc mówię: "Człowieku zlituj się, nie wstydź się matki, nie ukrywaj tego, że to ja. Chodź razem coś zrobimy, dla własnej przyjemności" - wspominała Dorota Wellman.

I dodała: - On ma taki podstawowy problem. On nie chce być poczytywany jako syn swojej mamy.

Dlaczego Jakub i Dorota ostatecznie zdecydowali się na stworzenie podcastu? - Zrobiliśmy go dla radości, dla przyjemności. Robimy go własnym sumptem, nikt nam za to nie płaci. Kochamy rozmawiać i uważaliśmy, że powinniśmy przenieść tę miłość do rozmowy międzypokoleniowej na szersze forum - wyjaśniła prowadząca program Dzień Dobry TVN.

Wspólny podcast Doroty Wellman i jej syna

Dziennikarka podkreśla, że jej syn nie zamierza wchodzić do show-biznesu. Jakub Wellman ma ogromną wiedzę na temat popukultury, szczególnie tej międzynarodowej, śledzi trendy w Internecie, który doskonale zna, bo w nim pracuje.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą Dorota Wellman i jej syn chcieli przekazać. - Podstawą wszystkiego jest rozmowa, jeśli nie będziemy od dzieciństwa rozmawiać ze swoim dzieckiem, nawet jak jest małe, nie będziemy mieli wspólnych tematów, nie będziemy się interesować jego światem, to ta więź będzie słabnąć. My tę więź, mimo, że mój syn ma 30 lat, cały czas mamy. Dotyczy ona całej naszej rodziny, bo my w trójkącie z moim mężem cały czas gadamy - podkreśliła dziennikarka.

Dorota Wellman wyznała też, że sama dużo czerpie z tych rozmów. - Mój syn jest moim nauczycielem, tak samo, jak Marcin Prokop, dużo młodszy ode mnie. Bardzo dużo rzeczy dowiaduję się dzięki Kubie. On mnie przeprowadził przez wiele elementów tego świata, np. TikToka, Facebooka - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości