duet

  duet

  Ten duet to marzenie wszystkich fanów Darii i Dawida. Od kilku dni w sieci trwały spekulacje dotyczące tajemniczych, japońskich wpisów artystów. Okazało się, że jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej połączyli siły. Światło dzienne ujrzał właśnie ich wspólny singiel.

  Pinky Loops to kobiecy duet, który wychodzi poza znane klasyczne ramy i łączy klasykę z nowoczesnością. Asia Czerwińska z lekkością gra na elektrycznej wiolonczeli, a jej barwę na elektrycznych skrzypcach dopełnia Marta Lutrzykowska. Dziewczyny wystąpiły na naszej scenie, a także zapowiedziały nową płytę. Premiera odbędzie się już w maju.

  Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej piosenki. Od lat fani podziwiają jej kolejne wcielenia i kreacje. Tym razem piosenkarka zaskoczyła wszystkich nowym utworem pt. "Bliżej", który nagrała w duecie... z Lublinem. W centrum miasta powstał także mural z podobizną artystki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tak proste to jest", wystąpił duet Linia Nocna. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę.

  Pojawiły się plotki, że doszło do rozpadu duetu Wellman-Prokop. Czy para prowadzących Dzień Dobry TVN potwierdziła te rewelacje?

  Dorota i Marcin, to naszym skromnym zdaniem, dwa najpopularniejsze w Polsce imiona. Nie wyobrażamy sobie bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa programu Dzień Dobry TVN. Zawsze wprowadzają w dobry nastrój! I robią to po mistrzowsku. Sami zobaczcie! Uprzedzamy, będzie śmiesznie! :-)

  Wspólna płyta Kayah i Gorana Bregovića ukazała się w 1999 oku. Od tego czasu "Prawy do lewego" śpiewano na prawie każdym polskim weselu. Trudno też wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę bez "Śpij kochanie śpij". W momencie wydania płyty Kayah miała zaledwie 18 lat. "Ja tą płytą trafiłam pod strzechy" - przyznaje. Dziś, po prawie 20 latach, wracają z kolejną wspólną trasą. "Spotkanie po 20 latach zawsze jest inne"- mówi Goran.

  Duet Linia Nocną tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali swój debiutancki singiel zatytułowany Znikam na chwilę.

  Na naszej scenie, w ostatnim w tym sezonie programie Dzień Dobry TVN, wystąpił duet wiolonczelowy Cello Brothers. Posłuchajcie tej kompozycji! Podoba się Wam ich muzyka?

  Maja Gawłowska i Jerzy Grunwald na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewali piosenkę "Pokonaj zło". Zobaczcie duet, którego istnienie jest dowodem na to, że muzyka łączy pokolenia.

  Rafał Brzozowski z towarzyszeniem orkiestry pod kierownictwem Krzysztofa Herdzina nagrał album, na którym znalazły się znane przeboje z lat 60 i 70. Niektóre piosenki wokalista zaśpiewał solo, a inne w duetach - m.in. z Ireną Santor i Zbigniewem Wodeckim. Zaproszenie Rafała przyjął również Matt Dusk. O tym jak doszło do współpracy panowie powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Bartek Królik i Marek Piotrowski poznali się 20 lat temu w szkole muzycznej. Przez długi czas współtworzyli zespół Sistars. Po rozpadzie grupy Bartek i Marek stworzyli duet producencki, który stoi za sukcesem wielu polskich gwiazd, między innymi, Natalii Kukulskiej i Agnieszki Chylińskiej. Czym jest Spoken Love?

  W przyszłym roku na rynku pojawi się kolejna płyta Łukasza Zagrobelnego. Wokalista nagrywa ją we współpracy z Anią Dąbrowską. Na czym konkretnie polega kooperacja muzyków? Czy Ania Dąbrowska jest wymagającą producentką? Z Łukaszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Duet: Margaret i Matt Dusk to "połączenie dwóch różnych światów, które działa"! Jak zrodził się pomysł stworzenia wspólnego albumu jazzowego i co można będzie usłyszeć na tej płycie? Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy artystom podczas nagrywania teledysku do kolejnego klipu promującego krążek.

  Odwiedziliśmy wokalistę na planie teledysku do jego nowego singla. Kiedy ukaże się jego nowa płyta? I dlaczego będzie inna niż poprzednie? Michał Szpak do projektu zaprosił swoją młodszą siostrę Ewę. Jak im się razem współpracowało?

  Gośćmi Dzień Dobry TVN był zespół Ylvis. Norweski duet komików tworzą dwaj bracia Bård Ylvisåker i Vegard Ylvisåker. Ich teledysk do piosenki „What does the fox say” odniósł ogromny sukces w sieci. Obejrzało go już pół miliarda ludzi na całym świecie. Po co bracia przyjechali do Polski? Dlaczego szukają gości do swojego talk show akurat tu?

  XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzy muzykę elektroniczną. Ich debiutancki album "Triangles" ukazał się w maju 2014 r. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór Garden, który zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.