duet

  O czym opowiada utwór "The Fall"?

  Patrycja Markowska spełniła swoje marzenie i nagrała duet z Robertem Gawlińskim. Zaśpiewali razem romantyczną piosenkę "Aż do rana".

  Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja kultowego "Tiny Dancer".

  Duet wiolonczelowy Cello Brothers zyskał popularność dzięki oryginalnym interpretacjom polskich i zagranicznych przebojów. W bogatym dorobku artystycznym utalentowanych muzyków nie brakuje też własnych kompozycji. W czerwcu br. na sklepowe półki trafi ich pierwszy autorski album.

  Kto wpadł na pomysł, by zrobić coś wspólnie?

  W klipie pojawiła się Beata Kozidrak.

  "To jest czas dla osób po 40-tce".

  Ewa Bem nie przestaje zaskakiwać fanów. Gwiazda pojawiła się na krążku kanadyjskiego artysty Matta Duska. Artyści wykonali wspólnie utwór "Fly Me To The Moon". Takiej wersji tego kultowego przeboju jeszcze nie słyszeliście!

  "Zorientowałyśmy się, że bardzo lubimy słodycze".

  MMC to znany na rynku modowym duet, który tworzy odważne i nonszalanckie kreacje. Wszystko zaczęło się ponad 25 lat temu. Ilona i Rafał poznali się na studiach w Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

  Na naszej scenie wykonał piosenkę "Pałac".

  Artystka poinformowała fanów o muzycznym projekcie stworzonym wspólnie z Beatą Kozidrak. Wokalistka zaapelowała, by nie oceniać piosenki przez pryzmat ostatnich wydarzeń. Zdradziła również, jaką koleżanką jest wokalistka Bajmu.

  W sieci zadebiutował właśnie najnowszy singiel Honoraty Skarbek. Do współtworzenia utworu gwiazda zaprosiła rapera Floral Gang. Piosence towarzyszy również klip, w którym artystka eksperymentuje z wizerunkiem.

  Kayah i Krzysztof Iwaneczko zaskoczyli fanów wspólnym duetem. Choć piosenka "Nie dzielcie nas" powstała dwa lata temu, obecnie jej tekst stał się dla odbiorców jeszcze ważniejszy. Wspólny kawałek jest pokojowym manifestem do wszystkich ludzi na całym świecie.

  Ten duet to marzenie wszystkich fanów Darii i Dawida. Od kilku dni w sieci trwały spekulacje dotyczące tajemniczych, japońskich wpisów artystów. Okazało się, że jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej połączyli siły. Światło dzienne ujrzał właśnie ich wspólny singiel.

  Pinky Loops to kobiecy duet, który wychodzi poza znane klasyczne ramy i łączy klasykę z nowoczesnością. Asia Czerwińska z lekkością gra na elektrycznej wiolonczeli, a jej barwę na elektrycznych skrzypcach dopełnia Marta Lutrzykowska. Dziewczyny wystąpiły na naszej scenie, a także zapowiedziały nową płytę. Premiera odbędzie się już w maju.

  "Psie łzy" – taki tytuł ma singiel, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Piosenkę zapowiada niezwykły duet – Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk.

  23 marca Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa pochwalili się w sieci nowym projektem. Aktorzy wspólnie nagrali piosenkę "Zabierz tę miłość". Zmysłowy utwór opowiadający o potrzebie bliskości, cierpieniu i nadziei doczekał się także teledysku. Za tekst i kompozycję odpowiada utalentowany aktor.

  Shakira wystąpiła w nowym utworze grupy "The Black Eyed Peas". 43-letnia gwiazda zaśpiewała gościnnie, jednak w gorącym teledysku "Girl like me" to właśnie ona przyciąga wzrok. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

  To wyjątkowy duet. Anita Lipnicka nagrała piosenkę z Moriah Woods - amerykańską artystką, która osiadła w Puławach. "Our Voice/Nasz głos" to protest song, który odnosi się do obecnej sytuacji kobiet w naszym kraju. W towarzyszącym utworowi klipie wystąpiła plejada polskich gwiazd.

  Są aktorami, ale ich pasją jest tez muzyka. Mateusz Bieryt i Modest Ruciński śpiewają o miłości, poezji życia oraz kondycji człowieka w otaczającej go rzeczywistości. Zobacz, jak zaprezentowali się na naszej scenie akompaniując sobie na ukulele.

  Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej piosenki. Od lat fani podziwiają jej kolejne wcielenia i kreacje. Tym razem piosenkarka zaskoczyła wszystkich nowym utworem pt. "Bliżej", który nagrała w duecie... z Lublinem. W centrum miasta powstał także mural z podobizną artystki.

  Kayah i Mery Spolsky wypuściły wspólny utwór. Piosenkarki połączyły siły w imię wyjątkowego projektu - numer został zrealizowany na potrzeby nowego serialu stacji TVN, pt. "Królestwo kobiet".

  Od lat tworzą jedną z najbardziej lubianych przez widzów parę prowadzących. Dorota Wellman i Marcin Prokop to nie tylko "duet śniadaniowy", który rozumie się bez słów. Jak udało im się stworzyć taką wyjątkową relację? Czy istnieje na to jakiś przepis?

  Karolina Cicha to polska artystka folkowa. Już 11 września ukaże się jej najnowsza płyta „TANY”. Album promuje piosenka „Płacz nad młodością, co odchodzi”, do której piosenkarka zaprosiła Kayah. Wokalistki opowiedziały o swojej współpracy, a potem wystąpiły na naszej scenie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tak proste to jest", wystąpił duet Linia Nocna. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę.

  Pojawiły się plotki, że doszło do rozpadu duetu Wellman-Prokop. Czy para prowadzących Dzień Dobry TVN potwierdziła te rewelacje?

  Dorota i Marcin, to naszym skromnym zdaniem, dwa najpopularniejsze w Polsce imiona. Nie wyobrażamy sobie bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa programu Dzień Dobry TVN. Zawsze wprowadzają w dobry nastrój! I robią to po mistrzowsku. Sami zobaczcie! Uprzedzamy, będzie śmiesznie! :-)

  Wspólna płyta Kayah i Gorana Bregovića ukazała się w 1999 oku. Od tego czasu "Prawy do lewego" śpiewano na prawie każdym polskim weselu. Trudno też wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę bez "Śpij kochanie śpij". W momencie wydania płyty Kayah miała zaledwie 18 lat. "Ja tą płytą trafiłam pod strzechy" - przyznaje. Dziś, po prawie 20 latach, wracają z kolejną wspólną trasą. "Spotkanie po 20 latach zawsze jest inne"- mówi Goran.

  Duet Linia Nocną tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali swój debiutancki singiel zatytułowany Znikam na chwilę.