Gwiazdy

Edyta Pazura pokazała nagranie z dzieciństwa. Komentarz Cezarego rozbraja: "Kręciłem wtedy Psy 2"

Gwiazdy

Edyta Pazura
Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura często zdradza fanom kulisy swojego życia prywatnego. Tym razem wydobyła z rodzinnego archiwum nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądała w czasach dzieciństwa. W komentarzu jej mąż wspomniał o różnicy wieku, jaka ich dzieli.

Edyta Pazura w dzieciństwie

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pomocą których często dzieli się z internautami ważnymi momentami ze swojego życia. 33-latka pokazała teraz, jak wyglądała jako dziecko.

Filmik z rodzinnego archiwum wyjątkowo rozczula. Już wtedy bliscy Edyty wróżyli jej karierę w mediach. Zresztą spójrzcie sami:

- "Będziesz w telewizji, zobaczysz" . Muszę poprosić wujka, żeby mi jeszcze trochę powróżył - czytamy w opisie.

Nagranie szybko skomentował Cezary Pazura. Aktor odniósł się do 26 lat, które ich dzieli.

A ja wtedy spokojnie kręciłem "Psy 2"

- stwierdził mąż Edyty.

Cezary i Edyta Pazura - historia związku

Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości