Gwiazdy

Edyta Pazura opublikowała zabawne zdjęcie męża. "Rozgwiazda polska brązowa"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Edyta Pazura opublikowała zabawne zdjęcie męża. "Rozgwiazda polska brązowa"

Dzień Dobry TVN

Edyta Pazura udostępniła w mediach społecznościowych fotografię z zaległej podróży ślubnej. Na pocztówkę z wakacji zareagował jej mąż Cezary Pazura, który jest gwiazdą, a raczej "rozgwiazdą" zdjęcia. O co chodzi? Zobaczcie sami, bo widok ten niejednego internautę rozbawił. 

Cezary Pazura w obiektywie żony

Edyta i Cezary Pazurowie ostatnie dni spędzali na egzotycznym urlopie. Choć dobiegł on końca, to żona aktora wciąż myślami jest na rajskiej wyspie, czego dowodem jest jej najnowszy post na swoim Instagramie. Zawiera on analogowe zdjęcie, na którym Cezary Pazura wygrzewa się na plaży tuż przy brzegu. Przybrał do tego typową pozę podczas opalania. Natomiast żonie aktora przypomina ona rozgwiazdę:

- Ostatnia pamiątka z wakacji... Rozgwiazda polska brązowa – napisała. Obrazek ten rozbawił internautów. Jako pierwszy postanowił go skomentować bohater zdjęcia:

- Powinnaś napisać: roz-gwiazda polskiego kina wyrzucona na brzeg – zażartował Cezary Pazura.

Następnie fani małżeństwa zaczęli dowcipnie pisywać pod postem, co sądzą na ten temat. - Padłam-rozgwiazda – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Aleś Czarusia wysmażyła – brzmi kolejny komentarz.

Zaległa podróż poślubna Pazurów

Z instagramowej relacji Pazurów można wyciągnąć wniosek, że wakacje zaliczają do udanych, ponieważ odsapnęli od codziennych obowiązków i mieli czas tylko dla siebie. Przypomnijmy, że wyjazd ten potraktowali jako "miesiąc miodowy":

- To była piękna, zaległa podróż poślubna. Wracam do moich trzech Królików – poinformowała Edyta Pazura, która wyszła za mąż za aktora w 2009 roku. 

Zobacz wideo: Zgrane małżeństwo – Edyta i Cezary Pazurowie. "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Zobacz także:

Nagość, wąż i mała Monika Brodka. Artystka pokazała okładkę nadchodzącej płyty. "Widzicie mnie w wieku lat 5"

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Marta Bijan robią spektakularną karierę. Co słychać u innych uczestników "X Factor"?

Mikołaj Krawczyk pokazał, jak wyrośli jego synowie. "Michał i Robert mają za sobą pierwszą dekadę"

Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0