Gwiazdy

Dr. Dre trafił na oddział intensywnej terapii. Znany raper ma tętniaka mózgu

Gwiazdy

Popularny raper i producent muzyczny Dr. Dre został hospitalizowany. Wcześniej jego żona złożyła papiery rozwodowe po 24 latach małżeństwa.

Dr. Dre trafił do szpitala

Zza oceanu docierają niepokojące informacje o stanie zdrowia Dr. Dre. Popularny raper został hospitalizowany, o czym poinformował we wpisie na oficjalnym profilu na Instagramie.

- Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za troskę i życzenia. Mam się świetnie i mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Zwracam się do wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Jedna miłość! - czytamy obok czarno-białego zdjęcia.

Dr. Dre ma tętniaka mózgu

55-latek nie poinformował, co jest powodem jego hospitalizacji. Zagraniczne media donoszą jednak, że u rapera wykryto tętniaka mózgu. Nie bez znaczenia ma być też fakt, że żona Dr. Dre, Nicole Young po 24 latach małżeństwa złożyła papiery rozwodowe. Jako powód zakończenia związku podała różnice nie do pogodzenia. Kobieta zatrudniła adwokatkę znaną z reprezentowania Amber Heard w czasie sprawy rozwodowej z Johnnym Deppem.

Wiadomość o hospitalizacji Dr. Dre odbiła się szerokim echem w branży muzycznej. Producent jest uważany za ojca sukcesu takich gwiazd rapu jak Eminem, Snoop Dogg, czy Kendrick Lamar. To właśnie Amerykanin założył wytwórnię płyt Aftermath Entertainment. Jest również odpowiedzialny za sukces popularnych słuchawek Beats Electronic. Jeszcze kilka lat temu niemal każda gwiazda pop promowała je w swoich teledyskach.

Zobacz także:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości