Gwiazdy

Perypetie u Kim Kardashian i Kanye Westa nie mają końca. Rozwiodą się? "Ona ma już dość"

Gwiazdy

Perypetie u Kim Kardashian i Kanye Westa nie mają końca. Rozwiodą się? "Ona ma już dość"

Rodzina Kardashianów nie ma za wiele do ukrycia. W końcu celebrytki na czele z przedsiębiorczą mamą już od 13 lat zapraszają widzów do swojego prywatnego życia. Od kilku miesięcy kolorowa prasa szczególnie interesuje się małżeństwem Kim Kardashian i Kanye Westa. Według najnowszych doniesień mediów para postanowiła wziąć rozwód.

Kim Kardashian i Kanye West ponownie na językach

Kim Kardashian i Kanye West szybko stali się jednym z najpopularniejszych małżeństw na świecie. Fani kibicowali im od samego początku znajomości i wspólnie przeżywali narodziny kolejnych pociech pary. W ubiegłym roku nad związkiem celebrytki i rapera zawisły jednak ciemne chmury.

Kłopoty w raju zbiegły się z kandydaturą Westa na prezydenta USA. Na jednym z wieców raper wyjawił, że namawiał swoją żonę do aborcji. Później w serii wpisów na Twitterze oskarżył Kim oraz jej matkę Kris Jenner o to, że chciały go ubezwłasnowolnić. Kanye zdążył już przeprosić publicznie za niepokojące posty, jednak wszystko wskazuje na to, że ostatni kryzys przerósł małżonków.

Kim Kardashian i Kanye West wezmą rozwód?

Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian i Kanye West postanowili się rozwieść. Serwis "Page Six" powołuje się na informatorów z otoczenia gwiazd. Jak przekazał jeden z nich, celebrytka zatrudniła już nawet prawnika.

- Kim namówiła Kanye do wyjazdu na ranczo w stanie Wyoming, żeby mogli mieszkać osobno i po cichu załatwić sprawy związane z separacją i rozwodem. Ona ma już dość - dodaje źródło.

Celebrytka i raper rzeczywiście spędzili święta osobno. W dodatku Kim nie nosi już obrączki. Mogłoby się więc wydawać, że to ona postanowiła zakończyć trwające blisko 7 lat małżeństwo. Inny informator z otoczenia pary donosi jednak, że to Kanye zmęczył się ekstrawaganckim stylem życia Kardashianów i "nie chce mieć z nimi nic wspólnego". To już trzecie małżeństwo Kardashianki, które najprawdopodobniej zakończy się rozwodem.

Zobacz wideo: Kim Kardashian w ogniu krytyki. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z imprezy urodzinowej w trakcie pandemii

Zobacz też:

Kasia Tusk wspomina modowe wpadki. "Pokazała, że ma nie tylko świetny gust, ale i dystans do siebie"

Andrzej Piaseczny świętuje podwójne urodziny. Piosenkarz zwrócił się do fanów z wyjątkową prośbą

Alicja Janosz o nowym repertuarze: "Uwierzyłam, że taka mała ja może dać coś temu wszechświatowi"

Co sądzisz o tym artykule?
48
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
07.01.2021
Kuba
smutno troche??