Kim Kardashian

  Kim Kardashian

  Kilka chwil po wypuszczeniu na rynek nowej linii ubrań stworzonej we współpracy z jednym ze słynnych domów mody, fortuna Kim Kardashian powiększyła się o okrągłą sumę. Wśród ubrań dostępnych w sklepie celebrytki znajduje się m.in. skórzana sukienka, w której pojawiła się na gali "Wall Street Journal". Ceny? Tanio nie jest.

  Kim Kardashian znalazła się w najnowszym rankingu magazynu "Forbes", a to oznacza, że należy do najbogatszych ludzi na świecie. Jej majątek został oszacowany na miliard dolarów. Zgromadziła go m.in. dzięki inwestycjom związanym z rynkiem mody i urody. Jeśli kupiłaś szminkę czy paletę cieni KKW Beauty, masz swój udział w finansowym sukcesie gwiazdy.

  Kim Kardashian przyznała się do łuszczycy już kilka lat temu. Celebrytka twierdzi, że choroby nie widać na jej ciele ze względu na opaleniznę. Niestety w ostatnim czasie problem się pogłębił. Łuszczyca zaatakowała również twarz Kim Kardashian.

  Joanna Czech jest kosmetyczką, która od 30 lat pracuje w Stanach Zjednoczonych. W ręce Polki oddają się takie gwiazdy jak: Kate Winslet, Kim Kardashian, Uma Thurman, Cate Blanchett, czy top modelka Bella Hadid. Joanna Czech przyjmuje klientki w swoim salonie w Dallas i w Nowym Jorku. Jak wyglądał jej początek w USA? Kiedy zrozumiała, że nazwisko Czech w branży kosmetycznej coś znaczy? Która z jej sławnych klientek jest najbardziej wymagająca? I jakie zabiegi wykonuje gwiazdom najczęściej?

  Amerykańska celebrytka Kim Kardashian całą swoją medialną karierę zbudowała na pośladkach. Teraz okazało się, że wcale nie są one takie idealne. Co oprócz tego, że ma na nich cellulit wyszło ostatnio? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym dziennikarka Barbara Pasek.

  Gwiazdy oficjalnie zaczęły sezon na wakacje. Aleksandra Kwaśniewska z mężem pojechali na Kubę, Anja Rubik na Malediwy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Lazurowe Wybrzeże, a Ewelina Lisowska do Dubaju. Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z Internetu. Jakie jeszcze gorące informacje można było znaleźć w tym tygodniu w sieci? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Niedawno Jessica Mercedes umieściła w sieci zdjęcie, na którym widać ją i Kim Kardashian. W internecie selfie wywołało niemałe poruszenie. Jak doszło do spotkania Jessici i Kim? Czy to prawda, że blogerka musiała zapłacić, by amerykańska celebrytka zapozowała? Miały okazję porozmawiać? Co blogerka przeznaczyła na aukcję WOŚP? Jessicę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Bieliznę wyszczuplającą pokochały gwiazdy na całym świecie. Kim Kardashian nazwała ją nawet swoją przyjaciółką. W Dzień Dobry TVN stylistka Dominika Roman pokazała kilka modeli bielizny modelującej. Czy jest wygodna? Ile czasu można ją nosić? Czy łatwo ją zdjąć? Jak dobrać ją do swojego rozmiaru? Zobaczcie, jak wygląda gorset dla panów.