Gwiazdy

Dekoracje świąteczne w domu Kim Kardashian. "Najbrzydsze, jakie widziałam w tym roku na Instagramie"

Gwiazdy

Dekoracje świąteczne w domu Kim Kardashian. "Najbrzydsze, jakie widziałam w tym roku na Instagramie"

Co roku Kim Kardashian zaskakuje internautów w mediach społecznościowych ujęciami swojego domu, który z okazji Bożego Narodzenia zawsze jest spektakularnie udekorowany. Tym razem jednak celebrytka się nie popisała. Niektórzy twierdzą, że to najbrzydsze ozdoby na Instagramie.

Dekoracje domu celebrytki

Kim Kardashian od lat kreuje trendy nie tylko w kwestii ubioru czy makijażu, ale nawet wystroju wnętrz. Niejednokrotnie jej nowatorskie rozwiązania były inspiracją dla innych, a niezwykłe bogactwo celebrytki przekładało się na jej oryginalne pomysły

W tym roku, mimo pandemii, zaskoczyła m. in. dekoracjami z okazji urodzin dzieci czy całkiem niedawnego Halloween, kiedy to miała na podwórku domek, na którym "siedział" ogromny pająk. Przepych i luksus to hasła, które zawsze przyświecały organizowanym przez nią uroczystościom czy wydarzeniom. Zbliżające się Boże Narodzenie jednak będzie zupełnie inne.

Święta Kim Kardashian

W tym roku Kim Kardashian postawiła na minimalizm. Można się pokusić nawet o stwierdzenie, że jest... zaskakująco skromnie. Celebrytka prawdopodobnie zainspirowała się szpitalną estetyką i epidemią koronawirusa. W jej domu króluje bowiem biel.

W bożonarodzeniowych wnętrzach można zauważyć białą, mocno oświetloną choinkę,  futurystyczne białe poduszki czy rzeźby małych jelonków. Wrażenie robią także zabawkowe elfy... zamkniętych w słoikach. Podobno "odbywają kwarantannę".

Internauci są zaskoczeni takimi ozdobami Kim. Twierdzą, że całość nie wygląda rodzinnie, a chłodno. Skarpety wiszące na kominku porównują nawet do gipsu na nodze.

- Jej dekoracje świąteczne są moim zdaniem najbrzydsze, jakie widziałam w tym roku na Instagramie - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Sandra Hejduk.

Zgadzacie się z jej zdaniem?

dekoracje świąteczne u Kim Kardashian 2020

Dzień Dobry TVN

dekoracje świąteczne u Kim Kardashian 2020

Dzień Dobry TVN

dekoracje świąteczne u Kim Kardashian 2020

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
05.01.2021
Justyneczka
Te ozdoby są co najmniej straszne. Ja postawiałam na klasyczne ozdoby choinkę, skarpetki Mikołaja, które są powieszone przy kominku i lampiony świąteczne, które kupiłam ze Składnicy Towarów. Uważam, że te ozdoby są z klasą. Te u Kim niestety są nijakie i smutne. Ze świętami kojarzy mi się dużo kolorów. :)