Święta Boże Narodzenia

  Święta Boże Narodzenia

  Dominik Abus to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna wraz z Krzysztofem Radzikowskim tworzy zgrany i lubiany duet. Choć na drodze Dominika pojawiało się wiele trudności, obecnie jest szczęśliwy i czerpie z życia pełnymi garściami. Niedawno w sieci pochwalił się świątecznym prezentem, jaki podarował swojej ukochanej. Trzeba przyznać, że Mikołaj w tym roku był wyjątkowo bogaty.

  To wyjątkowe święta dla Joanny Przetakiewicz. Projektantka obchodzi je po raz pierwszy jako żona Rinke Rooyensa. Wspólnie zdecydowali się kontynuować rodzinne tradycje i nie wyjechali za granicę, lecz spędzają Boże Narodzenie w domu w Konstancinie-Jeziornej. Przy ich wigilijnym stole nie zabrakło najbliższej rodziny. Jak wyglądał ten szczególny wieczór?

  Święta zbliżają się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o wystroju domu czy mieszkania. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie do tego dzieci oraz najbliższych i wspólnymi siłami stworzenie wyjątkowych ozdób. Na co warto zwrócić uwagę? Wyjaśniła Agnieszka Winnicka, dekoratorka wnętrz i prowadząca program "Ach, ten ślub!" w TVN Style.

  Zdjęcia to idealna pamiątka, przywracają wspomnienia i zatrzymują magię chwili. W tym roku święta będą wyjątkowe, najprawdopodobniej nie zobaczymy się z bliskimi, np. z dziadkami. Jak w takim razie przesłać im trochę rodzinnego ciepła? Być może w formie gadżetów ze zdjęciami, kartki świątecznej z najmniejszymi członkami rodziny. Pomysły na domową, świąteczną sesję oraz wykorzystanie już zrobionych zdjęć przedstawiła naszym widzom w Dzień dobry TVN Kinga Kołodziejak-Gul, organizatorka przyjęć.

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko kilka dni. To ostatni moment, by udekorować dom na święta. Blogerka Małgorzata Kowalewska-Kawuza radzi, jak to zrobić samemu. Jej propozycje są nie tylko ładne, ale proste i tanie w przygotowaniu. Krótki kurs pod okiem blogerki przeszła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Posłuchajcie piosenki "To te święta" w wykonaniu Szymona Wydry & Carpe Diem oraz Marie Napieralskiej. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam? Czy ten utwór będzie Wam towarzyszyć w Święta Bożego Narodzenia?

  Czy gwiazdy kupują prezenty swoim bliskim z wyprzedzeniem czy zostawiają to na ostatnią chwilę? Jaki upominek dla męża przygotowała Marta Żmuda Trzebiatowska? I dlaczego Marcin Perchuć nie znosi kupować prezentów? Z aktorami filmu "Listy do M.2" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Jak zorganizować święta w patchworkowej rodzinie? Jak podzielić się opieką nad dziećmi w czasie świąt, by uniknąć kłótni? Co zrobić, gdy były mąż koniecznie chce zabrać dzieci na święta do swojej nowej rodziny? By o tym porozmawiać, do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Martę Wiśniewską, Agatę Passent i Jacka Borkowskiego.