Gwiazdy

Książę Karol i księżna Camilla pokazali świąteczną kartkę. Dopisuje im humor, mimo zerwania bożonarodzeniowej tradycji

księżna Camilla, książę Karol

cover video/x-news

Gwiazdy

Książę Karol i księżna Camilla pokazali świąteczną kartkę. Dopisuje im humor, mimo zerwania bożonarodzeniowej tradycji

księżna Camilla, książę Karol

cover video/x-news

Brytyjska rodzina królewska co roku wysyła wybranym poddanym kartki świąteczne. Tym razem książę Karol i księżna Camilla jako pierwsi wydali bożonarodzeniową pocztówkę. Zdjęcie potwierdza, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Boże Narodzenie u rodziny królewskiej

Tegoroczne święta brytyjskiej rodziny królewskiej będą wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która spowodowała, że Elżbieta II musiała złamać panującą od 32 lat tradycję. Ogłosiła, że tym razem nie zorganizuje rodzinnych świąt w posiadłości Sandringham, ani nie weźmie udziału we mszy w lokalnym kościele, na którą co roku ściągały tłumy Brytyjczyków, chcących zobaczyć królową na żywo. Tym razem wraz z mężem, księciem Filipem, spędzą Boże Narodzenie w izolacji w zamku w Windsorze. Nie przyjadą do nich nawet pozostali członkowie rodziny.

Książę Karol i księżna Camilla mają spędzać święta w Highgrove, choć zapewne któregoś dnia odwiedzą królową. Kate, William i ich dzieci z kolei najprawdopodobniej zostaną w Anmer Hall w Norfolk lub wyjadą do rodziny Kate w innej części kraju.

Choć większość ich tradycji w tym roku legła w gruzach, istnieją takie, które przetrwały. Zwyczajem brytyjskiej rodziny królewskiej jest bowiem publikacja bożonarodzeniowych kartek. Windsorowie co roku występują na nowych pocztówkach okolicznościowych. W zeszłych latach ogromną popularnością cieszyły się egzemplarze z królową Elżbietą, księżną Dianą czy też synkiem Meghan i Harry'ego - Archiem na pierwszym planie. 

Tym razem jako pierwsi swoją kartkę pokazali książę Karol i księżna Camilla.

Kartka świąteczna księcia Karola i księżnej Camilli

Choć od pewnego czasu krążą plotki, że związek księcia Karola z księżną Camillą rozpada się i od dawna jest fikcją, najnowszą kartką postanowili uciąć te doniesienia.

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widzimy bowiem książęcą parę odpoczywającą na ławce w ogrodzie na terenie ich posiadłości w Birkhall w Szkocji. Pozują na tle wielobarwnych kwiatów, uśmiechają się, przytulają i wyglądają na zakochanych. 

Poddanych zachwyciła okolicznościowa fotografia. Stwierdzili, że idealnie nadaje się na kartkę świąteczną. W komentarzach czytamy: "olśniewające", "oboje wyglądacie na takich szczęśliwych" czy "piękne zdjęcie kochającej się pary".

Też tak uważacie?

Święta rodziny królewskiej w Sandringham mają być odwołane. Królowa i książę Filip spędzą je kameralnie w Zamku Windsor. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0