Gwiazdy

Dr. Dre rozwodzi się po 24 latach. Żona muzyka walczy o gigantyczne alimenty

Cover Media/x-news

Gwiazdy

Dr. Dre rozwodzi się po 24 latach. Żona muzyka walczy o gigantyczne alimenty

Cover Media/x-news

Rozstanie Dr. Dre i jego partnerki Nicole Young stało się jednym z większych show w amerykańskim show-biznesie. Żona rapera złożyła pozew o rozwód, a także domaga się alimentów. Kwota przyprawia o zawrót głowy - chodzi aż o 2 miliony dolarów miesięcznie.

Dr. Dre i Nicole Young - rozwód po 24 latach

W 1996 roku Dr. Dre i jego ukochana Nicole Young powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, syna i córki. Po ponad 20 latach spędzonych razem żona muzyka w czerwcu br. wniosła pozew rozwodowy. Partnerka znanego rapera na tym nie poprzestała. Kobieta próbuje wywalczyć wysokie alimenty z majątku męża, gdyż twierdzi, że większość majątku szacowanego na 800 milionów dolarów partner dorobił się, gdy byli już małżeństwem.

Amerykańskie media przyjrzały się sprawie nieco bliżej. Prawdopodobnie Young walczy w sądzie o gigantyczne alimenty. Kwota, jaką zażyczyła sobie partnerka rapera, wynosi 2 miliony dolarów miesięcznie. Kobieta domaga się także części majątku muzyka oraz żąda zwrotu kosztów sądowych, które wyceniła na 5 mln dolarów.

Dr. Dre walczy o pieniądze

Dr. Dre zaprzeczył wymaganiom żony. Muzyk przyznał, że oboje świadomie podpisali intercyzę. Niestety kobieta nie daje za wygraną, małżonka wypiera słowa rapera i twierdzi, że do złożenia podpisu została przymuszona. Ponadto dwa lata po ślubie Dr. Dre rzekomo podarł kopie dokumentu.

Dwa lata po ślubie Andre przyznał, że strasznie się wstydził, że zmusił mnie do podpisania tych dokumentów. Na moich oczach podarł kilka kopii intercyzy. Od tego dnia było dla nas jasne, intercyza nas nie obowiązuje

 - Young stwierdziła we wniosku rozwodowym.

Dr. Dre zaprzecza wszystkim historiom opowiadanym przez żonę. Kto wygra ten spór? Wszystko wskazuje na to, że sprawa będzie jeszcze długo rozstrzygana przez sąd.

Halle Berry zrezygnowała z prawnika w ciągnącej się sprawie rozwodowej. Aktorka rozstała się z Oliverem Martinezem pięć lat temu. Negocjacje dotyczyły podziału opieki rodzicielskiej nad ich 6-letnim synem Maceo. Teraz doszli do porozumienia i zamierzają wychowywać chłopca wspólnie. 

Zobacz także:

Premiera piątego albumu zespołu "Hurts". Gdzie posłuchać "Faith"?

Prokuratura oskarża kobietę, która zakażona koronawirusem pojechała na zakupy. Jaka kara jej grozi? 

14-latka wyznała matce, że współżyła z nauczycielem. "Mówił, że weźmie z nią ślub"

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0