Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała domowe biuro. "Aż chce się pracować"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska znana jest ze swoich autorskich programów. Wielokrotnie udowodniła, że potrafi zaskoczyć kreatywnym podejściem do aranżacji przestrzeni. Jej najnowszy post tylko to potwierdza.

Dorota Szelągowska od lat uczy, jak aranżować wnętrza – stylowo, lecz i niewielkim kosztem. Nic zatem dziwnego, że stała się inspiracją dla wielu Polaków, a jej programy telewizyjne biją rekordy popularności. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za kreatywność. To właśnie ona stoi za wielkimi metamorfozami polskich mieszkań. W mediach społecznościowych mogliśmy już podziwiać jej salon. Pokazała też swoją pracownię, która mieści się w zabytkowym Forcie Służew.

Dorota Szelągowska opublikowała fotografię domowego biura

Teraz aranżatorka wnętrz postanowiła pokazać jeszcze więcej. Uchyliła rąbka tajemnicy i na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię prosto z domowego zacisza.

Kąt do pracy – biuro w domu. Kocham to miejsce

– napisała Dorota Szelągowska.

I tak widzimy klimatyczny pokój. W oczy od razu rzuca się wiklinowy fotel z wielką poduszką oraz wysoka monstera, która w tym roku jest jednym z najpopularniejszych dodatków w mieszkaniach. Rośliny te często ozdabiają również kawiarnie czy korporacyjne pomieszczenia. Oprócz tego, jak na projektantkę przystało, w domowym biurze ma duży monitor, który postawiła na solidnym biurku. Nie zapomniała również o odpowiednim świetle.

Fanki komplementują biuro Szelągowskiej

Pod fotografią posypały się liczne komplementy. Internauci są zachwyceni jej domowym biurem.

Aż chce się pracować

Piękne miejsce

Cudowny ten twój kącik

– komentują obserwatorzy jej profilu.

Oprócz tego są pod wrażeniem ładu, który panuje w pokoju. Tutaj nie dostrzeżemy sterty dokumentów i karteczek samoprzylepnych. Tutaj liczy się harmonia, a Dorota Szelągowska, jak zwykle zadbała o każdy detal.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Dorota Szelągowska i jej nowy program. "Dobro istnieje i dobro wraca. To nie są tylko remonty"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości