Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszanie i eklektyzm ze szczyptą loftu. "Wahaliśmy się miedzy płytą OSB a sklejką"

"Odpicowane mieszkanie - eklektyzm ze szczypta loftu"

Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszanie i eklektyzm ze szczyptą loftu. "Wahaliśmy się miedzy płytą OSB a sklejką"

"Odpicowane mieszkanie - eklektyzm ze szczypta loftu"

Anna Kotula zdjęcia swojego nowego domu zamieściła na naszej facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Pierwszym pomysłem na przestronne wnętrze, był styl loftowy. Jak ostatecznie właścicielka urządziła swój własny kąt? Sprawdziła to Katarzyna Jaroszyńska, która przyjechała do Ani z kamerami.

Industrialne wnętrza i wyszukane dodatki

Dom Anny liczy 170 metrów kwadratowych. Jak przyznała jego właścicielka, początkowo wnętrza miały być urządzone w styl loftowym. Ze względu na brak dużych okien i elektryki widocznej na ścianach, kobieta postanowiła zmienić nico swoją koncepcję. Ostatecznie w pomieszczeniach zagościł eklektyzm. W przestrzennym salonie z drewnianym stołem uwagę zwracają czarne schody wykonane z blachy i siatki ogrodowej. Właścicielka zdradziła, że od samego początku miała na nie wizje i konsekwentnie ją realizowała. Nietypowa jest także kuchnia. Kolorowa lodówka z wizerunkiem Davida Bowiego, złote kafelki w formie mozaiki, a do tego szafki wykonane z lakierowanej płyty OSB.

Kuchnia była jeszcze projektowana, kiedy myśleliśmy, że zrobimy tu coś lofotwego. Wahaliśmy się miedzy płytą OSB a sklejką. Wygrała płyta

- powiedziała właścicielka. 

Gabinet i sypialnia

Gabinet to prawdziwe królestwo Anny. Kobieta ze względu na pracę z domu zadbała o swój prywatny kąt, w którym nic i nikt jej nie rozprasza. Minimalistyczny pokój zdobią kwiaty, książki i biało-czarna ściana. Po ciężkiej pracy należy się odpoczynek. Anna zadbała także o komfort sypialni. Pomieszczenie to zdobi tapeta w stonowanych barwach granatu i różu. Dopełnieniem są także dodatki w podobnych kolorach. Ponadto właścicielka przyznała, że dba o to, aby w domu gościło mnóstwo kwiatów, które uwielbia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Dwudziestolatkowie z Japonii rozpoczynają karierę piłkarską w Polsce

Jak skutecznie pozbyć się kataru? Zacznij od przygotowania gałganka Aliny

Ponad połowa ozdrowieńców z COVID-19 cierpi na chroniczne zmęczenie

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska
Co sądzisz o tym artykule?
59
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.10.2020
Nika
Skąd tapeta granatowo-rozowa w sypialni?