aranżacja wnętrza

  aranżacja wnętrza

  Nowoczesna rzeźba to obiekt, który pasuje do różnych pomieszczeń. Każdy, kto decyduje się na jej zakup, powinien wcześniej poznać kryteria wyboru. Taka rzeźba może zarówno poprawić wystrój wnętrza, jak i je sprawić, że zapanuje w nim stylistyczny chaos.

  Cechy rzeźby współczesnej zmieniały się na przestrzeni lat, gdyż zmieniły się wzorce piękna i metody twórcze. Współczesne rzeźby różnią się od tych z poprzednich epok.

  Para architektów - Kasia i Grzegorz od lat kochają Olsztyn i pasjonują się jego historią. Nie ma więc się czemu dziwić, że na swoje miejsce na ziemi wybrali dawny arsenał broni w starych koszarach wojskowych. W programie "Nieoczywiste miejsca" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła ten wyjątkowy apartament.

  Popularny zarówno w modzie, jak i we wnętrzach styl boho zyskuje coraz większą rzeszę wielbicieli. Choć istnieje poza utartymi schematami, posiada swoje znaki rozpoznawcze. Nasycone kolory, naturalne materiały, eklektyzm, przytulne tekstylia – wszystko to daje duże możliwości aranżacyjne. Wystarczy odrobina finezji i pomysłowości. Architekci wnętrz z pracowni Decoroom podpowiadają, jak to zrobić.

  Aranżacja poddasza ze skosami stanowi nie lada wyzwanie i rządzi się swoimi prawami – jeśli jednak przeprowadzi się ją w przemyślany sposób, można znacznie zwiększyć przestrzeń użytkową domu. Aranżacja pokoi na poddaszu pozwoli urządzić dodatkową łazienkę, pokój dla gości, a nawet salon. Jak się za nią zabrać?

  W starym spichlerzu powstał nietuzinkowy apartament. W programie "Nieoczywiste miejsca" emitowanym w stacji HGTV, Katarzyna Jaroszyńska wraz z architektem i pomysłodawcą projektu pokazała niezwykle klimatyczną przestrzeń w Toruniu. Ze względu na wyjątkowo niski sufit musiała być zaaranżowana tak, by maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię.

  Egzotyczny klimat w miejskiej rzeczywistości to prawdziwa dawka energii na każdy dzień. Czujesz, że styl urban jungle jest Ci szczególnie bliski? Stanowczy zwrot w kierunku natury pełnej tajemnic to jeden z najgorętszych trendów. Mocne kolory i wyraziste printy to coś, co niewątpliwie pozwala się wyróżnić. Zaaranżuj swój salon w myśl kampanii „Mój styl, moje wnętrze”, aby wyrazić swoje prawdziwe JA. Zapraszamy do lektury!

  Firany w nowoczesnym salonie to najlepszy sposób na stworzenie eleganckiej aranżacji okiennej. Aby prezentowały się doskonale, należy jednak dobrać je odpowiednio nie tylko do stylu aranżacyjnego wnętrza, ale również do wielkości okien i całego pomieszczenia. Wszystko po to, aby estetyka danej przestrzeni była spójna, elegancka i spełniała oczekiwania mieszkańców. Na co warto więc zwracać uwagę przy doborze firan do salonu?

  Aranżacja balkonu w bloku nie jest łatwym zadaniem. Często nie ma tam wystarczająco dużo przestrzeni, by zrealizować wszystkie marzenia czy pomysły dotyczące idealnego miejsca do wypoczynku.