biuro

    biuro

    Nasz codzienny wygląd decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Złota zasada: "jak Cię widzą, tak Cię piszą" obowiązuje w wielu biurach i korporacjach, gdzie panuje określona moda biurowa, czyli dress code. Nasz strój ma podkreślać wizerunek nasz oraz firmy. Oznacza powagę i profesjonalizm, a jednocześnie jest pewnym wyrazem szacunku dla spotykających się z nami w czasie pracy osób.

    Pewna Brytyjka została zwolniona z pracy, ponieważ nie chciała w biurze chodzić w szpilkach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz sprawdziła, czy pracodawca może zażądać zakładanie do pracy szpilek, czy włożenie butów na wysokim obcasie szkodzi układowi ruchu i co zrobić, aby stopa weszła w każde buty.

    Oliwia Piórkowska pochodzi w Wyszkowa. Przyjechała do Warszawy, bo - jak mówi - jest tu wiele perspektyw i możliwości. Ma stałą pracę w firmie ubezpieczeniowej. Ale to nie jedyne jej zajęcie. Zobaczcie, co robi po wyjściu z biura.

    Miś, słonik , parasol, klucze, breloczki, książki, ciuchy, a nawet siekiera. Co jeszcze można znaleźć w Biurze Rzeczy Znalezionych w Warszawie?