Gwiazdy

Dominika Gwit i jej taniec podbijają sieć. "Dystans moi drodzy. Tylko on nas uratuje"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dominika Gwit-Dunaszewska słynie z pozytywnego nastawienia do życia. Gwiazda co rusz wykazuje się nie lada dystansem, próbując rozbawić swoich fanów. Nie inaczej było tym razem. Aktorka pokazała w sieci swój szalony taniec, za którym idzie niebanalne postanowienie. Musicie to zobaczyć.

Dominika Gwit-Dunaszewska tanecznie wchodzi w Nowy Rok

Dominika Gwit-Dunaszewska znalazła idealny sposób na zaszczepienie w fanach odrobiny optymizmu. Aktorka w kombinezonie w panterę zatańczyła na Instagramie. Zabawny filmik okazał się jednak dodatkiem do ważnego przesłania, jakie gwiazda chciała przekazać internautom.

- Dobry wieczór Kochani, nie wiem jak Wy, ale ja postanowiłam w tym roku nie przejmować się NICZYM. I robić wszystko, by mieć dobry humor. W związku z tym wysyłam Wam wieczorną radość. (...) Śpijcie dobrze! Ps. Dystans moi Drodzy. Tylko on nas uratuje. Dystans. Zrozum to słowo - czytamy we wpisie aktorki.

Post aktorki postanowił skomentować Mateusz Hładki:

- Ten taniec jest emanacją jej nastawienia. Trzymamy kciuki, żeby wszyscy w tym roku budzili się w takich nastrojach - powiedział w Dzień Dobry TVN.

Fani nie kryli radości po obejrzeniu wideo. W komentarzach pod postem przeczytamy:

- Cudowna! I od razu mamy dobry humor! - napisała jedna z fanek.

- Chyba z 15 razy obejrzałam! Poza tym, że mega pozytywnie i energetycznie, to super ruchy! - dodała inna.

Ciałopozytywna Dominika Gwit-Dunaszewska

Dominika Gwit-Dunaszewska znana jest ze zdrowego podejścia i dystansu do siebie, a także z poczucia humoru. Często wrzuca na Instagram zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało w całej okazałości, podkreślając przy tym, że akceptuje siebie bez względu na to, jaki nosi rozmiar ubrań. Niestety z powodów swoich postów aktorka krytykowana jest za promowanie otyłości.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości