Gwiazdy

Córka Martyny Wojciechowskiej wybrała nietypowy prezent na Dzień Dziecka. "Po raz kolejny"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska spełnia się nie tylko jako twórczyni inspirujących programów telewizyjnych, ale także jako mama 13-letniej Marysi. Dziennikarka z córką spędzały Dzień Dziecka w Paryżu, gdzie nastolatka zaskoczyła swoją mamę prośbą o nietypowy prezent.

Martyna Wojciechowska z córką w Paryżu

Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia wybrały się na szybki wypad do stolicy Francji. Pobyt w Paryżu zbiegł się z celebrowaniem Dnia Dziecka, więc Martyna postanowiła spełnić życzenie córki. a to było naprawdę nietypowe, jak na 13-letnią dziewczynkę. Marysia postanowiła bowiem spędzić cały dzień w muzeum.

Jesteśmy na wakacjach w Paryżu i ze wszystkich dostępnych w tym mieście możliwości i prezentów moja 13-letnia Córka wybrała spędzenie (po raz kolejny) całego dnia w MUZEUM d’ORSAY, żeby podziwiać na żywo dzieła impresjonistów i postimpresjonistów

- napisała Martyna na Instagramie, dołączając hasztag #duma.

W poście Martyna umieściła zdjęcia Marysi podziwiającej w skupieniu pejzaże Claude'a Moneta oraz autoportret Vincenta van Gogha.

Córka Martyny Wojciechowskiej

Martyna niejednokrotnie podkreślała, że córka jest jej wielką inspiracją i motorem do działania. To właśnie Marysia namówiła dziennikarkę do stworzenia własnego kanału na YouTube.

- Chcę się uczyć, zainspirowana przez moją córkę, która powiedziała mi, że praca w telewizji jest lamerska i że jestem lamusem. Kocham moją pracę i kocham "Kobietę na krańcu świata" i będę to robić, ale ten YouTube to jest taki powiew świeżości - mówiła Martyna w studiu Dzień Dobry TVN.

Wcześniej Martyna zdradziła, że Marysia zdobyła licencję nurkową. Dziennikarka zaznaczyła, że odbyło się to w miejscu, w którym przed laty Martyna poznała ojca swojej córki - Jerzego Błaszczyka, zmarłego w 2016 roku pasjonata nurkowania.

Zobacz wideo: Piotr Lato wydaje płytę po 20 latach

Zobacz też:

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak bardzo zmieniła się od czasów "Perfekcyjnej pani domu"?

"Królowe życia". Przyjaźń Dagmary i Jacka w odcinkach specjalnych. "Człowiek ci życie ratuje i jeszcze źle? Paliłeś się!"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości