Gwiazdy

Córka Martyny Wojciechowskiej wybrała nietypowy prezent na Dzień Dziecka. "Po raz kolejny"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Martyna Wojciechowska spełnia się nie tylko jako twórczyni inspirujących programów telewizyjnych, ale także jako mama 13-letniej Marysi. Dziennikarka z córką spędzały Dzień Dziecka w Paryżu, gdzie nastolatka zaskoczyła swoją mamę prośbą o nietypowy prezent.

Martyna Wojciechowska z córką w Paryżu

Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia wybrały się na szybki wypad do stolicy Francji. Pobyt w Paryżu zbiegł się z celebrowaniem Dnia Dziecka, więc Martyna postanowiła spełnić życzenie córki. a to było naprawdę nietypowe, jak na 13-letnią dziewczynkę. Marysia postanowiła bowiem spędzić cały dzień w muzeum.

Jesteśmy na wakacjach w Paryżu i ze wszystkich dostępnych w tym mieście możliwości i prezentów moja 13-letnia Córka wybrała spędzenie (po raz kolejny) całego dnia w MUZEUM d’ORSAY, żeby podziwiać na żywo dzieła impresjonistów i postimpresjonistów

- napisała Martyna na Instagramie, dołączając hasztag #duma.

W poście Martyna umieściła zdjęcia Marysi podziwiającej w skupieniu pejzaże Claude'a Moneta oraz autoportret Vincenta van Gogha.

Córka Martyny Wojciechowskiej

Martyna niejednokrotnie podkreślała, że córka jest jej wielką inspiracją i motorem do działania. To właśnie Marysia namówiła dziennikarkę do stworzenia własnego kanału na YouTube.

- Chcę się uczyć, zainspirowana przez moją córkę, która powiedziała mi, że praca w telewizji jest lamerska i że jestem lamusem. Kocham moją pracę i kocham "Kobietę na krańcu świata" i będę to robić, ale ten YouTube to jest taki powiew świeżości - mówiła Martyna w studiu Dzień Dobry TVN.

Wcześniej Martyna zdradziła, że Marysia zdobyła licencję nurkową. Dziennikarka zaznaczyła, że odbyło się to w miejscu, w którym przed laty Martyna poznała ojca swojej córki - Jerzego Błaszczyka, zmarłego w 2016 roku pasjonata nurkowania.

Zobacz wideo: Piotr Lato wydaje płytę po 20 latach

Zobacz też:

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak bardzo zmieniła się od czasów "Perfekcyjnej pani domu"?

"Królowe życia". Przyjaźń Dagmary i Jacka w odcinkach specjalnych. "Człowiek ci życie ratuje i jeszcze źle? Paliłeś się!"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości