Gwiazdy

Nieoczekiwany zwrot akcji w nowym sezonie "Chyłki". Główną bohaterkę czeka życiowa rewolucja

Gwiazdy

AGNIESZKA K. JUREK/TVN

"Chyłka - Inwigilacja", czyli czwarta część uwielbianego serialu jest już dostępna w Playerze. Dwa pierwsze odcinki produkcji mogą zaskoczyć wielu fanów serii z Magdą Cielecką w roli głównej. Jej bohaterkę czeka prawdziwa życiowa rewolucja, której chyba nikt się nie spodziewał.

Od 23 lutego w serwisie player.pl można oglądać dwa pierwsze odcinki czwartego sezonu uwielbianej "Chyłki". My już je widzieliśmy i możemy wam zdradzić, że będzie się naprawdę dużo działo.

"Chyłka - Inwigilacja" - co się dzieje w serialu?

Akcja nowego sezonu rozpoczyna się w miejscu, w którym kończy się poprzedni. Przypomnijmy, że po trudnych chwilach Chyłka postanawia wyjechać. Kordianowi zostawia list, w którym wyznaje mu, dlaczego nienawidzi ojca, a sama udaje się na lotnisko. Gdy jest już w samolocie dostaje SMS od Langera Juniora, a w nim zdjęcie z siostrzenicą prawniczki - Darusią. Jak można się domyślić, w takich okolicznościach Joanna decyduje się zawrócić i zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Od tego momentu akcja nabiera tempa, a Chyłkę czeka coraz więcej niespodzianek.

Rewolucje w życiu Chyłki

Tej informacji lepiej nie czytaj, jeśli oglądanie pierwszego odcinka masz dopiero przed sobą. Prawniczka znana ze swojego zamiłowania do alkoholu, papierosów i niezdrowego trybu życia dowiaduje się, że jest w ciąży. Uważny widz może zwrócić uwagę, że już w pierwszych chwilach sezonu Chyłka wydaje się odmieniona - robi generalne porządki w mieszkaniu, wyrzuca wszystkie puste butelki, żegna się z nałogiem tytoniowym, a nawet prosi innych, aby nie palili w jej towarzystwie. Kto jest ojcem jej nienarodzonego dziecka? Tego, na razie, nie wiedzą ani widzowie, ani Chyłka. Zaskakująca informacja zbiega się w czasie ze śmiercią znienawidzonego ojca prawniczki, który popełnia samobójstwo w celi.

Nikodem Rozbicki w "Chyłka - Inwigiliacja". Kim jest Fahad Al-Jassam?

Rewolucje w życiu prywatnym idą w parze z tymi w życiu zawodowym. Przed prawniczką kolejna sprawa - tym razem przyjdzie jej bronić tajemniczego Fahada Al-Jassama oskarżonego o próbę zamachu terrorystycznego. Kim jest? To pytanie wydaje się kluczowe w całej sprawie. Do Chyłki zgłasza się małżeństwo, które twierdzi, że chłopak to ich kilkanaście lat temu zaginiony syn, Przemek. Wszystko się komplikuje, gdy siedzący w areszcie stwierdza, iż z parą nie ma nic wspólnego, a w tej sytuacji nie pomoże nawet badanie DNA - Przemek został adoptowany przez rodziców w wieku 8 lat.

Nikodem Rozbicki grający tę intrygującą postać sam stwierdził, że "nigdy nie miał okazji grać tak skrytego charakteru". To nie jest jedyne wyzwanie, które czekało na aktora - na potrzeby serialu musiał nauczyć się mówić po arabsku . Czy było trudno? - Byłem w dobrych rękach. Miałem lekcje z arabistą. Język arabski nie jest łatwy, ale w ramach tego, że mam niezły słuch udało mi się nauczyć tekstów i melodii tego języka - powiedział nam Nikodem. Poprosiliśmy go, żeby zdradził nam, co jeszcze czeka jego bohatera:

Każdy odcinek będzie odkrywał nowe karty w sprawie Fahada. Chyłka, wraz z widzami, będzie kilkukrotnie zaskoczona obrotem wydarzeń oraz nowymi okolicznościami obecności Fahada w Warszawie

"Chyłka - Inwigiliacja" - kiedy i gdzie oglądać?

Jak rozwinie się sytuacja? Czy Chyłce uda się rozwikłać tę zagadkę? I kim naprawdę jest Fahad Al-Jassam? Nowe odcinki "Chyłka - Inwigilacja" co wtorek po godz. 6 w serwisie player.pl.

Zobacz więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości