Magda Cielecka

  Za każdą prawdziwą gwiazdą stoi jej agent. Wie o tym plejada polskich sław, która wzięła udział w zdjęciach do serialu Player Original opartego na francuskiej produkcji "Dix pour cent".

  Magdalena Cielecka świętuje 50. urodziny. Z tej okazji Maja Ostaszewska zamieściła w mediach społecznościowych serię wyjątkowych zdjęć. - Dziękuję za naszą przyjaźń przez te wszystkie lata! Za wsparcie i inspirację, za wspólny śmiech i łzy… - napisała i zwróciła się do fanów z prośbą. Czy ją spełnili?

  Piąty sezon serialu "Chyłka" jest już dostępny w Playerze. Jak zakończą się przygody wyrazistej pani mecenas? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Magdalena Cielecka, Filip Pławiak oraz Remigiusz Mróz.

  "Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa".

  Monika Olejnik przebywa obecnie w Wenecji, gdzie trwa 49. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego. Dziennikarka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu, na których wraz z grupą polskich aktorów zwiedza zakątki słynnego włoskiego miasta. W poście nawiązała do zdobywcy Złotego Lwa – reżysera Krzysztofa Warlikowskiego.

  W ostatnim odcinku gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Magdalena Cielecka oraz Mariusz Pudzianowski. Prowadzący nie szczędził im trudnych, często krępujących pytań. Jak wypadli podczas tego spotkania?

  "Chyłka - Inwigilacja", czyli czwarta część uwielbianego serialu jest już dostępna w Playerze. Dwa pierwsze odcinki produkcji mogą zaskoczyć wielu fanów serii z Magdą Cielecką w roli głównej. Jej bohaterkę czeka prawdziwa życiowa rewolucja, której chyba nikt się nie spodziewał.

  Magdalena Cielecka jest jedną z uznanych polskich aktorek. Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w Belle Epoque. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy jest bardzo wymagająca względem siebie, czy zraża ją krytyka i hejt, jaka według niej jest definicja przyzwoitości.

  W nowym serialu TVN "Belle Epoque” w rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. O swojej nowej roli aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co będzie łączyło jej postać z bohaterem granym przez Małaszyńskiego?

  Magda Cielecka w rozmowie z Magdą Mołek, Ludzie Wolności, nigeryjski przemysł filmowy. Zobaczcie przegląd sobotniej prasy Magdy Mołek i Marcina Mellera.

  Gratka dla fanów Magdaleny Cieleckiej! Już w najbliższą sobotę zobaczycie rozmowę z utalentowaną aktorką, którą przeprowadziła Magda Mołek. Spotkanie obu Pań odbyło się w Liege, gdzie odbywają się próby do sztuki w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy!