Agnieszka Suchora wspomina maturę. "Przeżywałam swoją pierwszą wielką miłość"

"Milionerzy" na Dzień Kobiet. Czy gwiazdy ściągały w szkole?
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
7 marca na antenie TVN zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Milionerów" z udziałem gwiazd. W programie wystąpią w duetach - Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska, a później Agata Kulesza i Agnieszka Suchora. Reporter Dzień Dobry TVN Online Oskar Netkowski zapytał je, czy ściągały w szkole i jakimi były uczennicami. Odpowiedzi zaskoczą fanów.

"Milionerzy" - odcinek specjalny

W przeddzień Dnia Kobiet widzowie TVN zobaczą, jak ich ulubione gwiazdy zawalczą o milion złotych. Na pytania odpowiadać będą najpierw Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska, a później Agata Kulesza i Agnieszka Suchora. Panie działać będą w duetach, co z pewnością doda otuchy. Czy w czasach szkolnych także korzystały z pomocy kolegów?

- Ściągałam, na maturze też. System maturalny był inny. Z 5 zadań trzeba było zrobić 3. 2 ściągnęłam, jedno zrobiłam sama i to właśnie ono było zrobione dobrze. Na tróję, ale zdałam. Wtedy mi się poszczęściło, więc mam nadzieję, że tutaj też się uda - wyznała Magdalena Cielecka.

- Nie mogę się przyznać, bo dzieci będą mnie oglądać. Na maturze się nie dało, a później nie pamiętam, wyparłam to... - mówiła Marta Kuligowska.

Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN.

Agnieszka Suchora zawaliła maturę dla miłości

Agnieszka Suchora wspominała, że wraz z Agatą Kuleszą przygotowywały się do "Milionerów", by wygrać jak największą kwotę dla Fundacji TVN. Jednak w czasach młodości nie zawsze pilnie się uczyła. Czasem ważniejsze było serce.

- Zdarzało się, na maturze nie ściągałam, nawet nie przygotowałam ściągawek. Nie ukrywam, że słabo mi poszło na maturze. Przeżywałam swoją pierwszą wielką miłość, więc to mnie trochę tłumaczy, bo głowę miałam gdzie indziej - powiedziała Agnieszka Suchora w rozmowie z Oskarem Netkowski z Dzień Dobry TVN Online.

Specjalny odcinek "Milionerów" będzie można zobaczyć we wtorek, 7 marca, o godzinie 20.55 na antenie stacji TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości