Agata Kulesza

  Agata Kulesza

  Serial "Skazana" – oryginalna produkcja Player.pl okazała się dużym sukcesem. W związku ze świetnymi wynikami oglądalności i dużą rzeszą fanów, platforma podjęła decyzję o kontynuacji. Oficjalna wiadomość ucieszyła widzów, którzy już nie mogą się doczekać, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Kiedy można się spodziewać premiery?

  Róże Gali zostały przyznane już po raz 18. Redakcja magazynu nagrodziła artystów i ludzi mediów za ich talent i osiągnięcia. Kim są laureaci tegorocznej edycji plebiscytu? O tym mówiła w naszym programie Sandra Hajduk.

  Tuż przed ogłoszeniem kwarantanny do kin trafił film "Sala Samobójców – Hejter". Kontynuacja wielkiego hitu z 2011 roku zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Dla tych jednak, którzy nie zdążyli dotrzeć do kina mamy dobrą wiadomość, produkcja została udostępniona na platformie player.pl. W Dzień Dobry TVN Agata Kulesza opowiedziała nieco o swojej roli i panującym w sieci hejcie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kingę Preis, odtwórczynię roli Natalii Różańskiej w serialu "Pułapka". Jak aktorka przygotowuje się do roli pani prokurator? Jak odnajduje się w kryminalnym świecie? Z Agatą Kuleszą znają się kilkanaście lat. Czy granie trudnych scen z przyjaciółką jest łatwiejsze?

  Byliśmy na planie sesji zdjęciowej bohaterów serialu "Pułapka". Aktorzy między ujęciami opowiedzieli nam o kulisach serialu. Co skłoniło Leszka Lichotę do wzięcia udziału w serialu? Agata Kulesza przyznała, że sceny na planie są dla aktorów bardzo wymagające. Co to znaczy? Marianna Kowalewska, odtwórczyni roli Ewy dodała, że aktorzy choć mają większe zawodowe doświadczenie niż ona, traktują ją po partnersku. Czy Agata Kulesza udział jej aktorskich porad?

  Byliśmy na planie nowego serialu TVN "Pułapka". Jest to fabularno-kryminalna historia podzielona na sześć odcinków. Dlaczego Agata Kulesza przyjęła rolę Olgi? Co ją ujęło w scenariuszu? Z jakich powodów Leszek Lichota stresował się przed rozpoczęciem zdjęć do serialu? I jak współpracuje mu się z Kuleszą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Byliśmy na planie serialu "Pułapka", a dokładnie odwiedziliśmy główną bohaterkę Olgę w jej mieszkaniu. Dom pisarki robi ogromne wrażenie. Drugą ważną postacią w serialu jest Ewa, nastoletnia wychowanka domu dziecka, która zostaje uwikłana w kryminalną pułapkę. Jej postać jest bardzo skomplikowana. Jak odtwórczyni roli Ewy, czyli Mariannie Kowalewskiej współpracuje się z Agatą Kuleszą? Czy starsza stażem aktorka udziela jej rad?