Marta Kuligowska

  W piątkowy wieczór 19 sierpnia w Operze Leśnej odbył się koncert z okazji 20-lecia stacji TVN24 w ramach Top of the Top Sopot Festival 2021. Wydarzenie uświetniły występy wielu gwiazd, m.in. Michała Szpaka, Pawła Domagały, Kayah, Ewy Bem czy Moniki Brodki, a całość poprowadzili dziennikarze znani widzom popularnego programu informacyjnego. Jak się prezentowali?

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Anita Werner przygotowała dla internautów niemałą niespodziankę. W mediach społecznościowych opublikowała bowiem zdjęcie z początków kariery w stacji TVN. Co więcej, przypomniała też, jak 20 lat temu wyglądali jej redakcyjni koledzy: Marta Kuligowska, Ania Seremak oraz Grzegorz Miecugow. Poznajecie?

  Kiedyś dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu. Grały w klasy, jeździły na rowerze, kopały piłkę, czy pluskały się w wodzie. Obecnie - w czasach intensywnego rozwoju technologii - wiele czasu spędzają przed komputerem lub telewizorem. Z gośćmi Dzień Dobry TVN: fotograf Izabelą Urbaniak, dziennikarką Martą Kuligowską i psycholog dziecięcą dr n. hum. Justyną Korzeniewską zastanawialiśmy się, jak zachęcić dzieci do spędzania czasu na łonie natury bez gadżetów elektronicznych.

  Na specjalnej prezentacji kolekcji wielkiego domu mody nie zabrakło dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej. Spotkane tam gwiazdy zapytała o "ubraniowe obiekty pożądania". O czym marzyli: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magdalena Steczkowska, Dawid Woliński, Marta Kuligowska i Zosia Ślotała? Zobaczcie, co się działo po otworzeniu drzwi.

  O dobrej literaturze dla dzieci opowiedziała w Dzień Dobry TVN Marta Kuligowska. Jakie książki czytają jej 8-letnie bliźnięta? Co czyta Franciszek, a co Helena?

  Zbliżają się wakacje. Gdzie i jak je spędzą: Krystyna Mazurówna, Igor Herbut, Baron, Kamila Szczawińska, Marta Kuligowska i Robert Kupisz? Czy któraś z gwiazd nie lubi wakacji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Swoją muzykę określają jako New Vintage Pop&Roll. Na naszej scenie zespół Grawitacja w utworze „W złotej klatce”! Podoba Wam się?

  Pływa, jeździ na rowerze, biega. Europoseł Wojciech Olejniczak dba w zdrowie i wygląd. Wszyscy w jego rodzinie mają duszę sportową. Kto namówił go, by piastował tę zaszczytną funkcję?

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: aktorka Aneta Todorczuk- Perchuć, dziennikarka Marta Kuligowska oraz wokalistka Natalia Przybysz. Rozmawialiśmy o różnych obliczach macierzyństwa. Jak planują swoje życie i życie swoich dzieci? Czy są typowymi matkami-terrorystkami? Gdzie podróżują dzieci Natalii Przybysz?