Gwiazdy

Chłopiec czy dziewczynka? Nowy post Anny Lewandowskiej wywołał internetową dyskusję

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, które w mgnieniu oka wywołało lawinę komentarzy. Według niektórych post stanowi wskazówkę dotyczącą płci drugiego dziecka trenerki. To będzie chłopiec czy dziewczynka?

Anna Lewandowska w ciąży – chłopiec czy dziewczyna?

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. O ciąży dowiedzieliśmy się na początku listopada podczas meczu Ligi Mistrzów z udziałem Roberta Lewandowskiego. Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny nie cichną spekulacje dotyczące płci dziecka. Fani zastanawiają się, czy trenerka oczekuje syna, czy może kolejnej córki. Zdaniem niektórych, opublikowane niedawno na Instagramie zdjęcie ma dowodzić tego, że w domu Lewandowskich pojawi się chłopiec.

Internetowe spekulacje

To nie pierwszy raz, kiedy media donoszą o płci dziecka Lewandowskich. W listopadzie portale internetowe informowały o tym, że Ania spodziewa się córki, jednak te nowiny nie doczekały się potwierdzenia. Podobnie jest w tym przypadku. Wszystko wskazuje na to, że na tę informację przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Chłopiec czy dziewczynka? Sonda

Jak myślisz, rodzina Lewandowskich powiększy się o chłopca czy dziewczynkę? Głosuj w naszej sondzie i zobacz, jak przewidują inni.

Zobacz też:

Anna Lewandowska w ciąży na plaży. Pokazała zbyt wiele?

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnej córki? Trenerka komentuje!

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości