Gwiazdy

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnej córki? Trenerka komentuje!

Gwiazdy

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnej córki? Trenerka komentuje!

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jak donosi jeden z magazynów, prawdopodobnie będzie to kolejna córka. Jak komentuje to Ania?

Robert Lewandowski kolejny raz w spektakularny sposób ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Po jednym z meczów wykonał gest, który nie pozostawiał wątpliwości. Informacja szybko obiegła media. Jak się okazuje, Anna jest w czwartym miesiącu ciąży. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy rodzina Lewandowskich powiększy się o córkę, czy syna.

Anna Lewandowska w ciąży – chłopiec czy dziewczyna?

Poród trenerki zaplanowany jest na przyszły rok jednak zarówno Anna, jak i Robert nie ujawnili jeszcze płci dziecka. Jeden z magazynów plotkarskich podczas rozmowy ze znajomą Anny ustalił, że będzie to dziewczynka.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki 

– zdradziła magazynowi Flesz znajoma trenerki.

 Anna odniosła się do sytuacji 

Jak sytuacje skomentowała Anna? Trenerka na Ingramie opublikowała zdjęcie smoczków, które opatrzyła opisem.

Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki.

Wszystko wskazuje na to, że na informację o płci drugiego dziecka rodziny Lewandowskich będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Być może niedługo sama Anna zdecyduje się podzielić z fanami informacją.  

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0