Gwiazdy

Carla Fernandes o nowych singlach: "Tworzymy powoli repertuar. Ja bym chciała za 20 lat być dumna z tej płyty"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć pandemia pokrzyżowała plany wielu artystów, Carla Fernandes nie próżnuje. 17-letnia artystka wolny czas wykorzystuje na tworzenie nowych singli. Na naszej scenie zaprezentowała utwór "Hasta La Vista", a także zdradziła, jak przebiega praca nad płytą. Kiedy możemy spodziewać się albumu?

Nowy singiel i plany Carli Fernandes

Carla ma zaledwie 17 lat, a już zdążyła podbić polski rynek muzyczny. Utalentowana polsko-hiszpańsko-portugalska artystka to właścicielka nie tylko wyjątkowej urody, ale także charakterystycznego głosu. Nastolatka nie zatrzymuje się ani na moment, czas lockdownu umiejętnie wykorzystuje na prace nad nowym materiałem. Niedawno ukazał się singiel zatytułowany "Hasta La Vista".

Jest to utwór o rozstaniu, ale nie o zakończeniu związku, tylko o zakończeniu pewnej relacji. Ja to tak interpretuje. Wiadomo, że każdy ma w swoim życiu historie, które może podłożyć pod ten utwór

- powiedziała artystka.

Czy nowe single zwiastują płytę? Carla przyznała, że prace nad krążkiem cały czas trwają. Jednak nie jest w stanie określić dokładnej daty premiery. Artystce zależy przede wszystkim na dobrym materiale, którego za kilka lat nie będzie żałować.

Płyta się szykuje, ale nie chcemy się z nią spieszyć. Tworzymy powoli repertuar i chcemy mieć multum piosenek, z których będziemy mogli wybrać perełki, najlepsze według nas piosenki. Ja bym chciała za 10 czy 20 lat być dumna z tej płyty

– powiedziała.

Carla Fernandes o szkola w czasach pandemii

Carla jest uczennicą trzeciej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. W tym roku artystka przystąpi do matury. Jak z jej perspektywy funkcjonuje szkoła w trybie zdalnego nauczania?

Jest dużo lepiej, niż myślałam. Nauczyciele już się przystosowali do tego trybu nauczania. Wszystko przebiega bardzo płynnie. Okazuje się, że mamy dużo więcej czasu na robienie innych rzeczy, na realizowanie swoich pasji

– powiedziała.

Wokalistka podczas rozmowy przyznała, że brak dojazdów i czas spędzony w domu pozytywnie wpływa na jej twórczość i rozwój.

Gdyby nie ten pierwszy lockdown to tak naprawdę nie zaczęłabym pisać swoich własnych utworów. Myślę, że to bardzo mnie rozwinęło muzycznie i dużo pewniej się też czuję w swoim repertuarze. Teraz dzięki drugiemu lockdownowi mogę tworzyć dalej. Niedawno wydałam singiel "Hasta La Vista". To wszystko dzięki naszej "zmodyfikowanej rzeczywistości"

- wyjaśniła.

Carla na naszej scenie wykonała nowy utwór. Posłuchajcie singla "Hasta La Vista"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Gordon Haskell, wokalista King Crimson, nie żyje. "Będziemy tęsknić za jego piękną muzyką, aksamitnym głosem i ciepłym uśmiechem"

Carla Bruni wraca z nową płytą: "Muzyka jest dla mnie schronem"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości