Rozrywka

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Rozrywka

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Mikolas Josef, czyli czeska gwiazda Eurowizji, zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN swój najnowszy hit. Utwór "Lalalalalalalalalala" będzie wam towarzyszył tej jesieni. Naszych prowadzących Paulinę i Damiana porwał do tańca.  

Goszczący w Dzień Dobry TVN Mikolas Josef przeniósł nas w taneczny klimat. Z kanap poderwali się nasi gospodarze Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, którzy z zachowaniem odpowiedniego dystansu podrygiwali w rytm muzyki. Starali się nawet nucić refren, który nie jest zbyt skomplikowany.  "Lalalalalalalalalala" - brzmi. Zresztą tak właśnie nazwał swój najnowszy singiel Mikolas. 

Nowy utwór Mikolasa Josefa

Singiel "Lalalalalalalalalala" oficjalną premierę miał 9 października. Natomiast teledysk ukazał się 10 dni później, czyli 19 października. Artysta przyznaje, że utwór inspirowany jest przezwyciężaniem niepokoju.

Mikolas Josef - kim jest? 

Mikolas Josef to młody czeski piosenkarz, który w 2018 roku reprezentował swój kraj w konkursie Eurowizja. Zajął  6. miejsce. Tym samym zajął najwyższe miejsce w historii udziału reprezentantów Czech w konkursie. Swoją karierę muzyczną rozpoczął, mając zaledwie 15 lat. Początkowo bliższa była mu muzyka hip-hopowa i z pogranicza folku. Dopiero później zaczął tworzyć pop. 5 lat temu wydał swój debiutancki singiel "Hands Bloody".  Jest twórcą takich hitów, jak: "Colorado" i "Acapella", która ma obecnie prawie 17 milionów wyświetleń na YouTube. 

25-letni dziś wokalista jest absolwentem London Academy of Music and Dramatic Arts. Okazuje się, że zanim w pełni poświęcił się muzyce, był modelem. Brał udział w pokazach i sesjach zdjęciowych takich marek, jak: Prada, Diesel lub Replay.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0