eurowizja

  eurowizja

  Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, lecz już może pochwalić się wieloma sukcesami. Najnowszym z nich jest wydanie debiutanckiej płyty, która niedawno pokryła się złotem. Młoda artystka zajmuje się jednak nie tylko śpiewaniem i nauką, ale też ekologią oraz pomocą innym. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej karierze, a także o tym, co jest dla niej najważniejsze.

  Europejska Unia Nadawców (EBU) ogłosiła daty Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników wydarzenia. Tegoroczna edycja została bowiem odwołana przez panująca pandemię koronawirusa.

  Jest absolwentem Państwowej Szkoły Baletowej i Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku pedagogika baletu oraz jednym z najbardziej cenionych polskich choreografów na świecie. Dzięki niemu Viktoria Nowak i Paulina Bidzińska wygrały konkurs Eurowizji dla Młodych Tancerzy! Gościem Dzień Dobry TVN był Jacek Przybyłowicz. Opowiedział nam, między innymi, o trudach kariery tancerza i kulisach pracy choreografa.

  Pochodzi z artystycznej rodziny. Jest córką dyrygenta, skrzypka i kameralisty oraz altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubrań. Gościem Dzień Dobry TVN była dziś tegoroczna reprezentantka Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizja 2017 - Kasia Moś: "Pracowałam na to wiele lat. Ogromnie się cieszę i doceniam. Dziękuję wszystkim, którzy nas wsparli". Na spotkanie z wokalistką zapraszamy też o 16:25 w programie "Misja pies" TVN.

  Katarzyna Moś będzie reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji. Co założy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka jastrzębska towarzyszyła piosenkarce podczas przymiarek. Kto jest autorem jej kreacji z polskich kwalifikacji? A kto ją wspiera? Trzymamy kciuki za Katarzynę Moś podczas Eurowizji!

  Jamala jest zwyciężczynią ostatniej Eurowizji. Powiedziała nam o emocjach związanych z wygraną, przesłaniu piosenki, która dała jej zwycięstwo i początkach kariery w Kijowie. Kiedy była ostatnio na Krymie? Artystka pokazała nam również kawiarnię, w której lubi spotykać się ze znajomymi.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Carmell. Pod tym pseudonimem kryje się Małgorzata Bernatowicz, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz córka aktorki Ewy Kasprzyk. Podoba się Wam piosenka "Faces", która jest propozycją na krajowe eliminacje do Eurowizji 2017?

  Piosenka "Flashlight" - to propozycja wokalistki Kasi Moś do konkursu polskich preselekcji Eurowizja 2017. Kasia Moś zaśpiewała ją dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka? Będzie muzycznym hitem?

  Jamala to tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji. W Rzeszowie z wokalistką spotkał się Żenia Klimakin. Co gwiazda robi w Polsce? Jak wygląda jej życie po wygranym konkursie? Czy podobał jej się występ Michała Szpaka? Jamala przygotowała dla widzów Dzień Dobry Wakacje miłą niespodziankę. Jak podoba Wam się jej występ?

  Czy emocje po Eurowizji już opadły i jak ta wielka gala muzyczna wygląda od zaplecza? Na śniadanie do TVN Cafe wpadł dziś Michał Szpak ... i tabuny jego fanów! Czy, mimo iż mówi o sobie: "Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem", zdążył już odpocząć i dojść do siebie po ogromnym wysiłku włożonym w występ na Eurowizji?

  W niedzielę w Dzień dobry TVN niezwykłe kobiety: niezapomniana z Thelmy i Louise Susan Sarandon, prosto z Cannes - Grażyna Torbicka, a także Ewa Błaszczyk o operacji córki - czy pojawiła się nadzieja dla Oli będącej od 16 lat w śpiączce? A na koniec czat z Michałem Szpakiem i Eurowizja od kulis - tylko u nas prywatne nagrania wokalisty. Zaczynamy o 8.30.

  Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj w Sztokholmie podczas Eurowizji. Chwilę przed wylotem z wokalistą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie towarzyszą mu emocje przed konkursem? Czy spodziewał się takiego pożegnania na lotnisku? Jakie przygotował stylizacje na swój występ?

  Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Jego konkursowa piosenka "Color of Your Life" zdobywa europejskie listy przebojów, a liczba wyświetleń w Internecie już dawno przekroczyła pięć milionów. Gratulujemy!

  Michał Szpak przygotowuje się do koncertów i Eurowizji na... siłowni, bo jak mówi "forma musi być". Ma swojego trenera, pod okiem którego pięć razy w tygodniu ćwiczy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska postanowiła z bliska przyjrzeć się treningowi Michała Szpaka i porozmawiać z nim o Eurowizji oraz nowych wyzwaniach, które na niego czekają. Jak Michał reaguje na nienawistne komentarze i porównania do Conchity Wurst? O czym marzy?

  Koleją osobą, która odpadła z "Agenta - Gwiazdy" jest Michał Szpak. W Dzień Dobry TVN opowiedział nam o swojej przygodzie w RPA. Zapytaliśmy go również o kontrowersje związane z jego eurowizyjną piosenką i samopoczucie przed wyjazdem na festiwal. Dowiedzieliśmy się od Michała, jakie środki bezpieczeństwa - ze względu na zagrożenie terrorystyczne - będą zastosowane w Sztokholmie.

  Ola Gintrowska wzięła udział w preeliminacjach do konkursu Eurowizji. Choć preselekcję wygrał Michał Szpak, o show młodej wokalistki rozpisuje się Internet. Ola wystąpiła na scenie w syrenim ogonie. Skąd taki pomysł na show? Jak reaguje na krytykę internautów? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Margaret bierze udział w eliminacjach do Eurowizji. Z jaką startuje piosenką? Bukmacherzy są zdania, że wokalistka ma szansę wygrać cały konkurs. Jak sama Margaret ocenia swoje szanse? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Filip Chajzer i Conchita Wurst razem... na zdjęciu!!! To pamiątka z ich spotkania. Czy to prawda, że razem pojadą na Eurowizję? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę! Bądźcie z ‪Dzień Dobry TVN‬!