Gwiazdy

Anna Dereszowska i jej partner zmieniają swoje życie. "Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci"

Gwiazdy

Życiowe zmiany nigdy nie są łatwe, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak postanowili zaryzykować i otworzyć na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie prześledzą każdy etap pracy nad inwestycją, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. "Budując marzenia" na antenie TVN Style pojawi się na już wiosną.

"Budując marzenia" - nowy program Anny Dereszowskiej

W niepewnych dla branży fotograficznej, teatralnej i filmowej czasach Anna Dereszowska i jej ukochany Daniel Duniak zdecydowali się na bardzo odważny krok.

- To rodzinny projekt, bo robimy to z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci. Daniel ma szaloną myśl, żeby przenieść się z miasta pod Ryn, czyli na Mazury. Kupiliśmy tam ziemię, budujemy dom. Ale tworzymy też przestrzeń, żeby państwa móc tam zapraszać. To plan na parę lat pewnie - powiedziała aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Program "Budując marzenia" pokaże, jak będzie wyglądała ich próba dopasowania się do nowej rzeczywistości.

- Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Do tego przearanżowania życia zapraszamy państwa na antenie TVN Style. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu - zdradziła nam Anna Dereszowska.

"Budując marzenia" z dala od miejskiego zgiełku

Aktorka i jej partner wybrali lokalizację z dala od miasta, gdzie będzie można odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Swoje nowe życie chcą rozpocząć w otoczeniu przyrody.

- To Mazury obok Rynu, miejscowość nazywa się Ławki i tam nad jeziorem Szymonek będziemy robili naszą przestrzeń. Bardzo dużo sytuacja pandemiczna zmieniła w naszym podejściu do życia. Z osoby, która w gra teatrze - w ogóle nie gram. Mam dużo więcej czasu wolnego, choć ciągle dużo pracuję zawodowo - opowiada Anna Dereszowska.

"Budując marzenia" - o czym będzie program?

Powstający przez rok program reality pokaże pracę na nowym terenie od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, w urokliwej scenerii jezior. Anna Dereszowska pokaże nam swój osobisty świat i zainspiruje do podjęcia czasem trudnych decyzji o ważnych zmianach. Widzowie poznają motywacje gwiazdy, zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku będą obserwować życie jej rodziny oraz przekonają się, jak buduje swoje marzenia.

Anna Dereszowska o dzieciach

Gwiazda w rozmowie z portalem Dzień Dobry TVN powiedziała, jak przez pandemie zmieniło się jej podejście do wielu spraw. Dzisiaj liczy się dla niej rodzina. Praca jest na drugim miejscu.

- Uświadomiłam sobie, że to nie jest mi niezbędne w życiu. Dużo więcej czerpię radości z przebywania z dziećmi. Widzę po nich, jak się pięknie rozwijają. Jaka to dla nich radość, że mama jest w domu - przyznaje aktorka, która ma 12-letnią córkę Lenę i 5-letniego syna Maksa.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości