Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała dom. "Zawsze po podróżach łapie mnie wena na zmiany"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała dom. "Zawsze po podróżach łapie mnie wena na zmiany"

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Włodarczyk przez kilkanaście tygodni dzieliła się z fanami zdjęciami z rajskiej wyspy Gili Air, na którą wybrała się wraz z ukochanym, Robertem Karasiem. Niedawno para wróciła do Polski, a aktorka zapowiedziała już, że chce wcielić w życie nowy plan. Z prośbą o pomoc w jego realizacji zwróciła się do internautów. 

Agnieszka Włodarczyk zdecydowanie nie może narzekać na nudę. Nie tak dawno wróciła z rajskiego urlopu, a już postanowiła coś zmienić w swoim otoczeniu. Na instagramowym profilu wyjawiła, że "po podróżach zawsze łapie ją wena na zmiany".

Agnieszka Włodarczyk planuje remont domu

Aktorka zastanawia się nad  "delikatną albo też całkowitą zmianą wystroju wnętrza naszego domu". Co ciekawe, użyła zwrotu "naszego". Czyżby więc Robert Karaś mieszkał razem z nią? Tego na razie nie wiadomo.

W dalszej części postu Agnieszka wyjaśniła, że dom  budowany był 6 lat temu. Od tamtego czasu zmieniła kolor ścian na gołębi oraz pomalowała podłogę.  

Nigdy więcej białej podłogi, chyba że beton. Moją ciężko się czyści i wszystko na niej widać. Oprócz tego w szpilkach raczej nie powinno się chodzić, bo to miękka sosna, a prosić koleżanki o zdejmowanie szpilek na wejściu trochę wstyd - zdradziła Włodarczyk. Ostatnio wniosła do domu meble z ogródka.

- Całkiem fajnie to wygląda, tylko żyrandol nie pasuje - stwierdziła. 

Chciałabym zamiast niego lampę z juki albo rattanową, dokładnie taką, jaka była w Mowies Beach Bar & Bungalows. Niestety nie udało mi się jej zabrać na pokład samolotu - dodała.

Kreatywni internauci

Aktorka do postu dodała kilka zdjęć domu i zwróciła do internautów z prośbą o pomoc:

- Może macie jakieś pomysły, co by tu zmienić? - zapytała.

Fani od razu zasypali ją poradami i przerzucali się pomysłami.

- "Więcej zieleni", "Poszłabym w boho", "Dodałabym zasłony miodowe lub żółte i dużo kwiatów", "Proponuję kupić tapicerowane krzesła, wymienić żyrandol na jakiś wprowadzający ciepły klimat, powiesić zasłonę między oknami oraz wymienić kilka ramek w kompozycji na bardziej ozdobne. Jakaś ciepła dekoracja na szklanej ławie też nie zaszkodzi" - czytamy w komentarzach. 

Porad wciąż przybywa, a Agnieszka stara się odpowiedzieć na każdą z nich. Ciekawe, na jakie zmiany się zdecyduje.

Zobacz też:

Hania Stach na dobre porzuciła show-biznes? Gwiazda zamieszkała w Malezji: "Tu ludzie są przyjaźni i tolerancyjni"

"Nieobecni" - nowy serial TVN. "Połączenie wątku kryminalnego z psychologicznym jest najbardziej interesujące"

Anna Samusionek o morsowaniu bez majtek: "Niech się wstydzi ten, kto widzi"

Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
56
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
05.02.2021
papryczka222
Ostatnio poddałam swoje mieszkanie generalnemu remontowi. W końcu pozbyłam się niepotrzebnych przedmiotów i mieszkanie zyskało dużo przestrzeni, teraz irobot nie ma problemu ze sprzątaniem. Coraz trzeba odświeżać swoje cztery kąty :)