Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk usłyszała od ukochanego słowa, które ją zaskoczyły: "Chyba nie powinnam się obrażać"

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk usłyszała od ukochanego słowa, które ją zaskoczyły: "Chyba nie powinnam się obrażać"

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Od kilku tygodniach Agnieszka Włodarczyk przebywa na jednej z indonezyjskich wysp. Plażowe warunki sprawiają, że aktorka zrezygnowała z makijażu. Kiedy ostatnio postanowiła się umalować, usłyszała od ukochanego słowa, z których wynika, że nie jest fanem make-upu.

Agnieszka Włodarczyk na wyspie Gili

Od jakiegoś czasu Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest utytułowany triathlonista Robert Karaś. Kilka tygodni temu para postanowiła kupić bilety w jedną stronę i przeprowadzić się na indonezyjską wyspę Gili. Patrząc na zdjęcia, jakimi aktorka dzieli się w sieci, można bez wahania przyznać, że wraz z ukochanym mieszka teraz w prawdziwym raju na ziemi. Z fotografii wynika też, że Agnieszka zrezygnowała z codziennego makijażu. Kiedy jednak postanowiła się umalować, usłyszała od Roberta słowa, których się chyba nie spodziewała.

- Ten moment, kiedy po 3 tygodniach postanawiasz się odrobinę „wylaszczyć”, prosisz ukochanego o zrobienie zdjęcia i słyszysz „Kotku, jesteś ładniejsza bez makijażu” 🤷‍♀️ Chyba nie powinnam się obrażać😂 A jak jest w Waszych relacjach i z Wami samymi? W jakiej wersji lubicie siebie najbardziej?

- napisała pod zdjęciem.

Naszym zdaniem Agnieszka świetnie wygląda w obu wersjach.

Kim jest Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk?

Robert Karaś ma 31 lat. Jest mistrzem i rekordzistą w triathlonie. Przypomnijmy, że aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach. Trzymamy kciuki za relację z Robertem Karasiem!

Na tarasie u Agnieszki Włodarczyk:

>>> Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk w objęciach ukochanego. Kim jest nowy partner aktorki?

Dorota Gardias w nowej fryzurze. Fani zachwyceni: "O jak pięknie"

Weronika Marczuk o macierzyństwie: "Przeżycie jest na pewno niebiańskie, bo czekasz na to całe życie"

Co sądzisz o tym artykule?
48
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0