Gorące tematy

Magda Gessler do Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko"

Gorące tematy

Magda Gessler do Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko"

Były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz, poseł PiS Jerzy Polaczek i Magda Gessler odpowiedzieli na słowa Edyty Górniak. "W imieniu wszystkich "statystów" ze szpitala, również tych pod respiratorami, pozdrawiam Panią Edytę Górniak".

W szpitalach nie chorzy na COVID-19  a "statyści"

szpitalach leżą statyści, a nie chorzy na koronawirusa - tak miała powiedzieć Edyta Górniak podczas swojej relacji na żywo na Instagramie. Słowa wywłały lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Marek Posobkiewicz, były główny inspektor sanitarny postanowił nagrać piosenkę zatytułowaną "Dla Edyty - od Statysty Don Gisu".

W imieniu wszystkich "statystów" ze szpitala, również tych pod respiratorami, pozdrawiam Panią Edytę Górniak. Przepraszam za słaby flow z powodu optiflow... W minionej dobie mój rówieśnik został przekazany z naszej kliniki na OIOM. Umierają osoby młodsze ode mnie. Jeśli ktoś twierdzi, że nie ma pandemii, to niech się zastanowi...

- czytamy w opisie nagrania.

Wideo "Dla Edyty - od Statysty Don Gisu" trwa ponad trzy minuty. Utwór jest nagrany w linii melodycznej utworu "To nie ja byłam Ewą" - Edyty Górniak.

Jest pandemii era, COVID żniwo zbiera. A ja jestem zwykłym tu pacjentem pośród Was. Ja nie jestem statystą, powiem rzecz oczywistą, dosyć mam głupich tez, których wokół tak dużo jest

- słyszymy w nagraniu.

Poseł PiS i Magda Gessler odpowiadają Edycie Górniak

Na słowa piosenkarki zareagował również poseł PiS - Jerzy Polaczek. Były minister transportu opublikował kilka słów komentarza na Twitterze.

Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w "spektaklu" chorzy na COVID-19. Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, którzy odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią!

- skomentował Jerzy Polaczek.

Magda Gessler do sprawy odniosła się dodając na swój Instagram zdjęcie piosenkarki z opisem "fałszujesz koleżanko".

Edyta Górniak odpowiedziała na post w swoim InstaStories.

Oops.. słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to tak duży wysiłek dla osoby inteligentnej

- napisała Edyta Górniak.

Szanować ludzkie życie i personel medyczny! Pani Edyta! Zalecam spacer po szpitalach... przez cały dzień bez maseczki na oddziałach covid

- odpowiedziała Magda Gessler, w komentarzu do swojego posta.

Już w komentarzu pod postem, Edyta Górniak napisała: "Poćwiczę zatem. Uwielbiam twoje kotlety, są mega".

Edyta Górniak odchodzi z Instagrama. Jaki jest powód tej decyzji?

Nowa szczepionka na koronawirusa w 90 proc. skuteczna. Pierwsze dostawy jeszcze w tym roku

Dr Paweł Grzesiowski: "Mamy pierwsze efekty zamknięcia szkół"

Źródło: Instagram/Facebook/Twitter |
Co sądzisz o tym artykule?
126
45
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
9
17.11.2020
Ninaobgp
no i moze miec swoje zdanie kobieta... po co robic z tego taka wielka afere... ilu ludzi tyle pogladow. ja tam ją lubie, fajna babka
16.11.2020
Karin
Ale przecież Edyta powiedziała prawdę. Kogoś to dziwi?
16.11.2020
popieram
Nie wyrokowałabym i nie atakowała jej tak ostro w mediach, bo niestety jest robione w okol tego Covid takie larum, jakbyśmy co najmniej dżumę tu mieli. A nie mamy. Wiekszość przechodzi to lekko, albo bezobjawowo, jeśli ktoś faktycznie umiera to osoby ze zrujnowaną odpornością. I tak jak mowi niszczymy gospodarkę, generujemy wielkie zadłużenie, inflacje w imię czego? Coś jest na rzeczy, to sprytny plan!
15.11.2020
Czesław
Nagle tego roku ludzie przestali chorować na róże przeziębienia katar,tylko na Covida zwanego w Chinach Wuchan
Oraz wszyscy co umierają na różne choroby są wpisywani pod Corone.
od wiosny zwlaszcza w ostatnich miesiącach przybywa w kazdy dzień tysiące zachorowań,jak by ich wszystkich liczyć od początku to juz dawno powinno braknoć ludzi.
14.11.2020
Bercik
Może jako jedyna ma odwagę powiedzieć prawdę. Mamy rodziny i znajomych pracujących w szpitalach i jest to wielka ściema. Karetki na sygnale dla picu jeżdżące ze szpitala,puste oddziały i wszystkie choroby pod covid zrzucane.
14.11.2020
Polak
Ludzie umierają ponieważ nie mają dostępu do lekarza, nie mają lekarstw których używa ją od X czasu. Jest dużo filmów w Internecie że są puste szpitale puste sale trzymają!!! zdrowe osoby z ujemnymi testami na COVID. ludzie co to się w ogóle wyrabia to jest normalnie paranoja! Nikt nie kwestionuje tego że ludzie umierają i że są chorzy, oni przywożą do szpitali ludzi w agonii, a człowiek który jest chory na Raka bądź załóżmy na to na trzustkę i on nie może dostać leków które bierze ponad 17 lat bo nikt mu nie chce przepisać dziwne żeby ten człowiek nadal żył! To co teraz robi służba zdrowia to moim zdaniem uśmierca ludzi odcinając ich od lekarzy i od lekarstw. Obudźcie się!
14.11.2020
Viola
Oczywiscie, ze Edyta ma rację! W szpitalach trzymają ludzi bez objawów, po to, zeby trzymac i miec podkladkę pod statystyki. Fałszowane testy. Wliczają prywtne testy do statystyki zachorowań, ale nie wliczają liczby całościowej testów prywatnych, zeby podbijać liczbę tak zwanych"zakażonych". Diagnozują testami, które wykryły wirusa u papai i kozy. Wirusa, którego nie wyizolowano. Tak zwany szpital narodowy dla pacjentów z przeziębieniem, bo ciężkich przypadków z powiklaniami, zapaleniem pluc nie przyjmują. Zniszczyli gospodarkę, rujnują społeczeństwo w imię czegoś, co ma lżejszy przebieg niz grypa. Od marca 2020 roku ludzie nie chorują na grypę, zapalenie pluc, anginę, zapalenie oskrzeli- wszyscy chorują na covid. I cala masa innych faktów, które myślący człowiek dostrzeże bez problemu, tu nie trzeba wykształcenia.
14.11.2020
m
Dobrze by było zaprosić osobę, o której się mówi do studia, gdzie będzie mogła się wypowiedzieć w swojej obronie.
13.11.2020
Anty Covid
Ile faktycznie osób umiera na covid tego nie powiedzą ludzie umierają bo lekarze nie przyjmują są inne choroby a nie jakiś covid z kogo chcecie robić debili. Rodziny zmarłych są zmuszani do podpisywania papierów ze osoba zmarła na Covid bo oni mają z tego kasę kosztem innych zakłamanie i obłuda
Rozwiń wszystkie komentarzy