Edyta Górniak

  Od zakończenia bolesnej relacji minęło już trzy lata. Dopiero teraz Edyta Górniak wyznała, jak zranił ją mężczyzna, z którym związek bardzo długo utrzymywała w tajemnicy przed mediami.

  Nie zabrakło słów wsparcia.

  Fani są zachwyceni nagłą zmianą w wyglądzie artystki.

  Edyta Górniak i Rafalala wpadły na siebie na warszawskim Dworcu Centralnym. Spotkanie obu pań zakończyło się medialnym konfliktem. Piosenkarka miała obrazić transpłciową celebrytkę. W komentarzu dla serwisu dziendobry.tvn.pl wokalistka przedstawiła swój punkt widzenia.

  Czy bycie dzieckiem legendy polskiej estrady ułatwi mu jego debiut?

  Edyta Górniak od lat mówi o talentach swojego syna. Allan zadebiutował właśnie jako artysta hip hopowy. Elżbieta Zapendowska uważnie przysłuchała się utworowi młodego twórcy i jak na siebie przystało - wyciągnęła odpowiednio mocne wnioski.

  Allan Krupa rozpoczął swoją przygodę z hip hopem. Od teraz to raper Enso.

  Okazuje się, że ma wyjątkowe znaczenie.

  Edyta Górniak i Elżbieta Zapendowska przez wiele lat były w dobrych relacjach. To właśnie tej artystce, między innymi, pomagała rozwinąć skrzydła wokalne nauczycielka śpiewu. Teraz jednak wkradł się chłód pomiędzy panie - co się wydarzyło?

  Utarło się przekonanie, że zdany egzamin dojrzałości jest gwarancją sukcesu zawodowego. Choć matura rzeczywiście może okazać się pomocna w kształtowaniu ścieżek kariery, to w wielu przypadkach pasja i determinacja wystarczy, aby osiągnąć naprawdę wiele. Komu się to udało?

  Edyta Górniak ma nowy pomysł na siebie. Wokalistka właśnie ruszyła z własnym kanałem medytacyjnym Akademia Przebudzenia, gdzie planuje dzielić się ze słuchaczami życiowym doświadczeniem. Podekscytowani internauci piszą w komentarzach: "Pani głos jest sam w sobie jak balsam dla duszy i ciała".

  Paulina Krupińska nie bez powodu zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek. Prowadząca Dzień Dobry TVN olśniewa urodą. Teraz opublikowała w sieci uroczą fotografię. Internauci porównują ją do takich gwiazd jak Sofia Loren, Brigitte Bardot, Monica Bellucci czy Edyta Górniak.

  Daria Ładocha na co dzień gotuje w Dzień Dobry TVN, a swoimi przepisami dzieli się na antenie i w sieci. Świat gwiazd również nie jest jej obcy, o czym opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Wspomniała o Edycie Górniak i Małgorzacie Rozeznek.

  Na blogu "To tylko teoria" po raz kolejny przyznano statuetkę "Alternatywnej Zięby". Biologiczna Bzdura Roku 2020 mogła być tylko jedna, choć ostatnie miesiące obfitowały w wiele nieprawdziwych stwierdzeń dotyczących między innymi pandemii.

  Edyta Górniak nie przestaje rozpieszczać fanów. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom artystka jest ostatnio coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Coraz regularniej prowadzi też transmisje na Instagramie, podczas których dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami.

  Edyta Górniak podsumowała 2020 rok, który nie był łatwy dla wielu osób. Szczególnie ucierpiała branża artystyczna, która po prostu nie miała możliwości, by funkcjonować. Wokalistka jednak nie uznała ostatnich miesięcy za koszmarne ze względu na brak koncertów, ale z powodu swojego skrzętnie ukrywanego związku. Okazało się bowiem, że artystka została zdradzona.

  Edyta Górniak uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Niedawno artystka pochwaliła się w sieci nowym singlem "Too late". Wzruszający utwór zachwycił internautów. Najpiękniejsze co słyszałam.- komentowali. O czym śpiewa gwiazda polskiej sceny muzycznej?

  Edyta Górniak ponownie zabiera głos w sprawie pandemii koronawirusa. Tym razem piosenkarka wypowiedziała się na ten temat na Instagramie podczas prowadzenia auta. Wygląda na to, że gwiazda jednak zmieniła poglądy. Stwierdziła bowiem, że są dowody na istnienie wirusa.

  Były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz niedawno przeszedł zakażenie koronawirusem i z tego powodu był hospitalizowany. Kiedy jedna z najbardziej znanych wokalistek miała powiedzieć, że w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści, nagrał protest song, który stał się hitem w sieci. Jak lekarz obecnie się czuje? Co chciałby powiedzieć koronasceptykom?

  Edyta Górniak antybohaterką polskiej walki z koronawirusem? Gwiazdy, politycy i lekarze krytykują piosenkarkę za słowa, które miały paść na temat pandemii podczas live na profilu instagramowym. Górniak wydała oświadczenie, w którym nie zabrakło ostrych słów pod adresem krytyków i informacji, że ich nazwiska przekazała pełnomocnikom prawnym.

  Były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz, poseł PiS Jerzy Polaczek i Magda Gessler odpowiedzieli na słowa Edyty Górniak. "W imieniu wszystkich "statystów" ze szpitala, również tych pod respiratorami, pozdrawiam Panią Edytę Górniak".

  Tą wiadomością zaskoczyła swoich fanów. Edyta Górniak poinformowała, że robi przerwę od mediów społecznościowych. Podczas długiej transmisji na żywo zdradziła powody tej decyzji.

  Edyta Górniak w mediach społecznościowych często zamieszcza swoje przemyślenia. Zazwyczaj dotyczą one jej więzi z Bogiem oraz z naturą. Jak jest w przypadku jej najnowszego postu?

  Edyta Górniak podzieliła się w mediach społecznościowych niezwykle nostalgicznymi zdjęciami. Wokalistka napisała: "Smutek woli smutek" i wzbudziła niepokój fanów. Post cieszy się niezwykłą popularnością i w szybkim tempie zdobył ponad 12 tysięcy polubień.

  Edyta Górniak ma podwody do dumy. Syn artystki właśnie otrzymał pierwszą sezonową pracę nad morzem. Czym zajmuje się Allan?

  Często powtarza się, że upływ czasu najlepiej widać po dzieciach. Mogą to potwierdzić gwiazdy, których pociechy jeszcze niedawno stawiały pierwsze kroki. Dzisiaj to już nastolatkowie, którzy często bardzo przypominają swoich rodziców. Oto sławne osoby, które mogą pochwalić się prawie dorosłymi latoroślami.

  W tym roku Edyta Górniak świętuje 30-lecie pracy artystycznej oraz 25-lecie wydania swojej debiutanckiej płyty "Dotyk". Z tej okazji wokalistka przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę - wkrótce na rynku pojawi się jej nowy, długo wyczekiwany album. Pierwszy singiel zapowiadający płytę - "Lime" już trafił do sieci. Więcej o swoich projektach artystka powiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Edyta Górniak w tym roku obchodzi niezwykły jubileusz - 25-lecie swojej pracy zawodowej (licząc od wydania pierwszej płyty). Z tej okazji Górniak ma dla swoich fanów niespodziankę - nowy album, który ukaże się w tym roku. Pierwszy singiel zapowiadający płytę - "Lime (Tequila-ila)" trafi do sieci w piątek. A już w sobotę (25 lipca) Edyta będzie gościem Dzień Dobry Wakacje. Piosenkarka szykuje dla widzów coś naprawdę wyjątkowego.

  Równo 25 lat temu Edyta Górniak wydała swoją pierwszą płytę, którą zatytułowała "Dotyk". Krążek odniósł ogromny sukces i do dnia dzisiejszego zaliczany jest do kanonu najlepszych albumów polskiej muzyki rozrywkowej.

  Ten rok był dla Edyty Górniak rokiem skrajności. Obfitował w piękne momenty związane z życiem zawodowym, ale też nie zabrakło trudnych chwil w sferze osobistej. Do tych ostatnich należało między innymi poronienie. Kto ją wspierał w tym trudnym czasie? Co jeszcze utraciła w tym roku? Skąd czerpie siłę, by móc się podnieść po ciężkich przeżyciach? O czym wokalistka marzy? Edyta przeniosła się ze Stanów Zjednoczonych do Polski, ponieważ jej syn rozpoczął w naszym kraju edukację w szkole wojskowej. Czy zastanawiała się, dlaczego Allan wybrał taki właśnie kierunek? 14 listopada wokalistka skończy 46 lat. Gdzie zamierza świętować swoje urodziny? O pięknych i trudnych momentach mijającego roku Edyta rozmawiała z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.