Edyta Górniak

  Edyta Górniak

  Edyta Górniak podsumowała 2020 rok, który nie był łatwy dla wielu osób. Szczególnie ucierpiała branża artystyczna, która po prostu nie miała możliwości, by funkcjonować. Wokalistka jednak nie uznała ostatnich miesięcy za koszmarne ze względu na brak koncertów, ale z powodu swojego skrzętnie ukrywanego związku. Okazało się bowiem, że artystka została zdradzona.

  Edyta Górniak uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Niedawno artystka pochwaliła się w sieci nowym singlem "Too late". Wzruszający utwór zachwycił internautów. Najpiękniejsze co słyszałam.- komentowali. O czym śpiewa gwiazda polskiej sceny muzycznej?

  Były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz niedawno przeszedł zakażenie koronawirusem i z tego powodu był hospitalizowany. Kiedy jedna z najbardziej znanych wokalistek miała powiedzieć, że w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści, nagrał protest song, który stał się hitem w sieci. Jak lekarz obecnie się czuje? Co chciałby powiedzieć koronasceptykom?

  Edyta Górniak antybohaterką polskiej walki z koronawirusem? Gwiazdy, politycy i lekarze krytykują piosenkarkę za słowa, które miały paść na temat pandemii podczas live na profilu instagramowym. Górniak wydała oświadczenie, w którym nie zabrakło ostrych słów pod adresem krytyków i informacji, że ich nazwiska przekazała pełnomocnikom prawnym.

  Były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz, poseł PiS Jerzy Polaczek i Magda Gessler odpowiedzieli na słowa Edyty Górniak. "W imieniu wszystkich "statystów" ze szpitala, również tych pod respiratorami, pozdrawiam Panią Edytę Górniak".

  W tym roku Edyta Górniak świętuje 30-lecie pracy artystycznej oraz 25-lecie wydania swojej debiutanckiej płyty "Dotyk". Z tej okazji wokalistka przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę - wkrótce na rynku pojawi się jej nowy, długo wyczekiwany album. Pierwszy singiel zapowiadający płytę - "Lime" już trafił do sieci. Więcej o swoich projektach artystka powiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Edyta Górniak w tym roku obchodzi niezwykły jubileusz - 25-lecie swojej pracy zawodowej (licząc od wydania pierwszej płyty). Z tej okazji Górniak ma dla swoich fanów niespodziankę - nowy album, który ukaże się w tym roku. Pierwszy singiel zapowiadający płytę - "Lime (Tequila-ila)" trafi do sieci w piątek. A już w sobotę (25 lipca) Edyta będzie gościem Dzień Dobry Wakacje. Piosenkarka szykuje dla widzów coś naprawdę wyjątkowego.

  Ten rok był dla Edyty Górniak rokiem skrajności. Obfitował w piękne momenty związane z życiem zawodowym, ale też nie zabrakło trudnych chwil w sferze osobistej. Do tych ostatnich należało między innymi poronienie. Kto ją wspierał w tym trudnym czasie? Co jeszcze utraciła w tym roku? Skąd czerpie siłę, by móc się podnieść po ciężkich przeżyciach? O czym wokalistka marzy? Edyta przeniosła się ze Stanów Zjednoczonych do Polski, ponieważ jej syn rozpoczął w naszym kraju edukację w szkole wojskowej. Czy zastanawiała się, dlaczego Allan wybrał taki właśnie kierunek? 14 listopada wokalistka skończy 46 lat. Gdzie zamierza świętować swoje urodziny? O pięknych i trudnych momentach mijającego roku Edyta rozmawiała z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Syn Edyty Górniak - Allan uczy się w liceum wojskowym. Dlaczego wybrał tę szkołę? Chciałby zostać żołnierzem zawodowym? Czy mama Allana nie miała problemu z zaakceptowaniem jego wyboru? A co nowego dzieje się w życiu zawodowym Edyty? Wokalistkę i jej syna gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, jak poczuła, że jego ręka powędrowała zbyt nisko. Czy producent przeprosił ją za swoje zachowanie? Z wokalistką rozmawiał Mateusz Hładki. Reporter Dzień Dobry TVN zapytał również, gdzie Edyta będzie koncertowała w najbliższym czasie.

  Pretekstem do tej rozmowy jest zachowania Donatana w stosunku do Edyty Górniak, który podczas wspólnych zdjęć w Sopocie miał dotknąć wokalistkę w pośladek. By porozmawiać o granicach, których nie wolno przekraczać do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psycholog Magdalenę Chorzewską. naszego gościa zapytaliśmy o definicję molestowania. Jak reagować na zaczepki mężczyzn?

  W Krakowie trwa impreza mająca na celu uczczenie pamięci i twórczości Zbigniewa Wodeckiego - Wodecki Twist Festival. Podczas piątkowego koncertu na scenie wystąpiło wiele gwiazd, w tym m.in. Edyta Górniak. Jaki utwór zaśpiewała? Jak wspomina swoje spotkania ze Zbyszkiem Wodeckim? Kto jest autorem tekstu do singla Chwytaj dzień, pochodzącego z ostatniej płyty z utworami Wodeckiego “Dobrze, że jesteś”? W Krakowie była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  "...i muszę to przemyśleć." Kim jest jej prywatny Książę William? Jak się poznali? W Dzień Dobry Wakacje Edyta Górniak opowiedziała o swoim nowym partnerze, synu i nowym życiu w USA. Czy są rzeczy, do których nie może się przyzwyczaić na obcym kontynencie? Tęskni za Polską? I jak wpłynęła na nią całkowita zmiana ludzi, którzy są wokół niej?

  Trzech zdobywców Oscara, ponad 70 premier, przeszło 600 gości ze świata muzyki i filmu, 18 koncertów. Tak w liczbach przedstawia się 10. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Kto wystąpił w tym roku? Jak przez te lata organizatorom udawało się zaprosić tak zacnych gości? W Krakowie był dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.