Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk w objęciach ukochanego. Kim jest nowy partner aktorki?

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk w objęciach ukochanego. Kim jest nowy partner aktorki?

Agnieszka Włodarczyk ma teraz najlepszy czas w swoim życiu. Gwiazda postawiła wszystko na jedną kartę i wyprowadziła się wraz z ukochanym na drugi koniec świata. W mediach społecznościowych możemy obserwować, jak wiedzie się im na jednej z indonezyjskich wysp. Aktorka dawno nie była tak wylewna i nie szczędzi zdjęć z ukochanym. 

Agnieszka Włodarczyk przeprowadziła się na drugi koniec świata 

W związku z obecną sytuacją w Polsce Agnieszka wraz z ukochanym kupiła kilka tygodni temu bilet w jedną stronę i zamieszkała na wyspie Gili. Miejsce to leży w północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji.

Patrząc na zdjęcia, jakimi aktorka dzieli się w sieci, można bez wahania przyznać, że mieszka teraz w prawdziwym raju na ziemiBajeczne pocztówki z Azji wzbudzają zachwyt. Aktorka chętnie pokazuje fanom szczęśliwe momenty, których nie brakuje jej u boku ukochanego. Ostatnie ze zdjęć Włodarczyk mówi wszystko. Gwiazda na razie nie zamierza wracać do kraju. Zresztą spójrzcie sami:

- To uczucie, kiedy niczego byś nie zmieniła... - napisała Agnieszka Włodarczyk pod ostatnim postem.

Kim jest Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk?

W programie Basia Pasek zdradziła, kim jest ukochany Agnieszki Włodarczyk. To Robert Karaś, 31-letni mistrz i rekordzista w triathlonie. - Teraz żyją sobie pięknie na wyspie i tak im nic więcej nie potrzeba - oświadczyła Basia Pasek. 

Przypomnijmy, że aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach. Trzymamy kciuki za relację z Robertem Karasiem!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku
Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
53
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0