Gwiazdy

Justyna Nagłowska w szczerym wyznaniu. "Okazuje się, że można legalnie kochać dwóch chłopaków jednocześnie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Justyna Nagłowska pokazała fanom, jak ze zwoją rodziną - synkiem Henrykiem i mężem Borysem Szycem, spędziła niedzielne popołudnie. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, o czym dziennikarka wspomniała w swoim najnowszym wpisie. Żona aktora zdobyła się także na jeszcze jedno wyznanie.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc - historia związku

Para poznała się w pracy. Justyna Nagłowska była wówczas asystentką Krystyny Jandy przy spektaklu "Porozmawiajmy o życiu i śmierci", w którym grał Borys Szyc. Od razu między nimi zaiskrzyło i bardzo szybko zostali parą. Niestety po roku ich związek się rozpadł.

Justyna wkrótce wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci, a Borys związał się z inną kobietą i został ojcem. Wszystko zmieniło się dziesięć lat później, kiedy w mediach społecznościowych aktor natrafił na zdjęcie swej dawnej miłości.

– Siedziała sama na wydmie. Od razu poczułem, że coś jest nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Tamto spotkanie przewróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo – wspominał wówczas ich pierwsze po latach spotkanie.

Zakochani pobrali się w grudniu 2019 roku. Uroczystość odbyła się na hiszpańskiej wyspie Es Vedra, z dala od mediów i błysków fleszy. O tym, że są małżeństwem, państwo młodzi poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: "Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca. Tylko tyle i aż tyle" – mówiła ukochana aktora.

Borys Szyc i syn Henryk - podobni?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc zostali rodzicami 21 marca 2020 roku, kiedy w Polsce zaczynała się izolacja domowa ze względu na pandemię koronawirusa. Od tego momentu życie pary diametralnie się zmieniło. Ich codzienność zaczęła się kręcić wokół małego Henia. I tak zostało do dzisiaj.

- Jaki ojciec, taki syn. No i okazuje się, że można legalnie, kochać dwóch chłopaków jednocześnie - czytamy we wpisie Justyny.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Borys Szyc o pracy na planie "Magnezji"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości