Gwiazdy

Założyła tipsy 5-letniej córce. Żona rapera pochwaliła się efektem

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Żona rapera Ice-T, Coco Austin, rozpętała w sieci prawdziwą burzę. Wszystko po tym, jak pokazała fanom zdjęcie 5-letniej córki z tipsami. Według niektórych internautów, to zdecydowanie za wcześnie na proponowanie dziewczynce przedłużania paznokci i malowania ich.

Kim jest Coco Austin?

Coco Austin to gwiazda, która zasłynęła w jednym z popularnych reality show. Od 2002 roku jest żoną rapera Ice-T. Muzyk jest od niej starszy aż o 21 lat, ale różnica wieku w niczym im nie przeszkadza. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 3 miliony internautów. Znajdziemy tam głównie zdjęcia, na których Austin pozuje wraz z córeczką Chanel. Co ciekawe, 42-latka otwarcie mówi o tym, że wciąż karmi swoją pięcioletnią pociechę piersią i nie zamierza przestać.

Coco Austin to tak naprawdę Nicole Natalie Austin. Gwiazda ma bogatą przeszłość. Jako nastolatka startowała w konkursach bikini oraz zajmowała się modelingiem. Jej zdjęcia zdobiły przede wszystkim kalendarze oraz okładki katalogów. Od 2001 roku pracowała dla "Playboya". Współpraca trwała pół roku - Austin występowała głównie podczas imprez organizowanych przez Hugh Hefnera.

Niedługo po tym zaczęła pojawiać się w niskobudżetowych erotykach. Dzięki mężowi mogła się również sprawdzić w nieco innym gatunku. Ice-T wciągnął ją do obsady serialu "Prawo i porządek: Sekcja specjalna", w którym grał jedną z głównych ról. Co więcej, w latach 2011-2014 mieli nawet własne reality show – "Ice Loves Coco". Później zagrała w komedii "Myśl jak facet 2".

Tipsy u 5-latki

Coco Austin kocha przykuwać uwagę skandalami. Teraz pochwaliła się paznokciami, które zrobiła córce. Dziewczynka chętnie pozowała do fotografii z tipsami.

- Dzień szkolnych zdjęć! Na specjalną okazję pozwoliłam Chanel zrobić mini tipsy do paznokci... Uwielbiam układać jej włosy. Nazywam ją moją małą lalką - napisała Coco na Instagramie.

Internauci ewidentnie nie podzielali entuzjazmu Austin. W komentarzach czytamy: "Czy to nie za wcześnie na tego typu ozdoby?", "Nie rozumiem, jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku", "Przecież ona nie jest świadoma, co się dzieje. Nie sądzę, żeby to był najlepszy pomysł".

Zobacz wideo: Kylie Jenner potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka z Travisem Scottem

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: marigo20/Getty Images

Pozostałe wiadomości