Gwiazdy

"Może chude, może krzywe". Małgorzata Rozenek-Majdan krytycznie o swoich nogach

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane na planie programu "Projekt Lady". Choć gwiazda wygląda na nim zjawiskowo, nie szczędzi sobie samokrytyki.

Małgorzata Rozenek-Majdan krytycznie o swoich nogach

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje na planie szóstej edycji "Projektu Lady" i tam właśnie zrobione zostało zdjęcie, na którym pozuje w czarnych, skórzanych dzwonach eksponujących jej długie nogi oraz w czarnej koszuli w białe kropki. W opisie pod fotografią możemy przeczytać:

Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat. Najlepiej w dzwonach.

Internauci nie zgadzają się z krytycznym wpisem gwiazdy. W komentarzach możemy przeczytać między innymi "No sama chciałabym mieć takie chude i krzywe", "Pani Małgosiu, nogi piękne" czy "Nogi do samej ziemi!". Komentujący nie mogą też doczekać się pierwszego odcinka nowego sezonu Projektu Lady, pisząc między innymi: "Ja już się nie mogę doczekać pierwszego odcinka" i pytając o datę premiery.

Szósty sezon programu "Projekt Lady" - kiedy premiera

Już 8 października 2021 roku rusza szósty sezon popularnego "Projektu Lady". W tym sezonie ma pojawić się wiele niespodzianek i niepokorne uczestniczki. Program poprowadzi niezmiennie Małgorzata Rozenek-Majdan, a także wspierające ją mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Kolejna edycja odbędzie się w pięknym, XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie. Kamery będą śledzić postępy uczennic przez 24 godziny na dobę.

Co nowego w świecie gwiazd? Zobacz video:

 Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości