małgorzata rozenek-majdan i radosław majdan

  małgorzata rozenek-majdan i radosław majdan

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 20 czerwca 2020 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka – synka Henryka. Chłopczyk niedawno skończył rok, za nim już pierwsze podcięcie włosów. Kiedy zazwyczaj pary decydują się na pierwszą wizytę u fryzjera? O tym opowiada ekspertka, Pola Nakonieczna.

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną przemierzała Szwecję kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonowała na Instagramie. Teraz wraz z mężem Radosławem Majdanem w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o blaskach i cieniach zwiedzania świata tym środkiem transportu. -Jeśli ktoś nas się pyta: "Wy już po wakacjach, odpoczęliście?". To ja sobie myślę: "Nie bądź bezczelna" - zaśmiała się Perfekcyjna Pani Domu.

  Takiego zdjęcia rodziny Majdanów jeszcze nie było. Radosław i Małgosia wraz z dziećmi pokazali się na swoich kontach na Instagramie w strojach halloweenowych. Co istotne, wszyscy postawili na to samo przebranie - zainspirowali się serialem "Opowieść podręcznej" stworzonym na podstawie książki Margaret Atwood. Nie tylko wyglądali naprawdę wyjątkowo, ale także fotografia niosła za sobą ważny przekaz.

  Państwo Rozenek-Majdan wrzucili do sieci roznegliżowane zdjęcie znad basenu. Kinga Rusin opublikowała swoje dawne okładki i świętuje 25 lat na ekranie. Okazuje się też, że Anna Lewandowska integruje gwiazdy. Na zorganizowanym przez trenerkę obozie, ćwiczyły między innymi: Zofia Ślotała, Dominika Grosicka czy Agnieszka Woźniak - Starak. Po ich wspólnych zdjęciach w sieci możemy wnioskować, że Panie się bardzo polubiły. Co jednak wzbudziło najwięcej sensacji w mediach społecznościowych w minionym tygodniu? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Basia Pasek.

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się w końcu w podróż poślubną. Gdzie byli i kogo zabrali ze sobą? O tym w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpadli z programu "Azja Express". W programie małżeństwo pokazało nieznane oblicze, za które publiczność ich pokochała. Na azjatyckich bezdrożach para wyrosła na polskich Beckhamów. Jak Małgorzata i Radosław wspominają udział w programie? Komu będą teraz kibicować? I czy to prawda, że szykuje się reality-show z ich udziałem?

  Tydzień temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu. Z nowożeńcami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak małżonkowie wspominają uroczystość? Czy wszystko poszło zgodnie z planem?