Gwiazdy

Małgorzata Rozenek bawi się jak dziecko: "Życie jest tylko jedno"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w mediach społecznościowych swoją podróż do Szewcji. Ostatnio gwiazda TVN dodała zdjęcie, na którym widać, że doskonale bawi się w czasie wakacji. Fani byli zachwyceni barwną fotografią, a także słowami, które prowadząca "Projekt Lady" zamieściła w poście.

Małgorzata Rozenek-Majdan podróżuje po Szwecji

Małgorzata Rozenek-Majdan z najbliższą rodziną jest na wakacjach w Szwecji. Gwiazda wraz z mężem i dziećmi wybrała się tam kamperem, a każdy etap podróży szczegółowo relacjonuje na Instagramie. Z nagrań i zdjęć możemy się dowiedzieć, jak spędzają czas w samochodzie i poza nim oraz, czym różni się taka forma podróżowania od wakacji all inclusive. Do tej pory mogliśmy zobaczyć między innymi wycieczkę całej piątki do parku rozrywki położonego w rodzinnym mieście Astrid Lindgren - Vimmerby czy zwiedzanie Sztokholmu. Ostatnio prowadząca "Projekt Lady" umieściła fotografię, do której zapozowała na karuzeli. - Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko, baw się, życie jest tylko jedno - napisała pod postem.

Fani zachwyceni relacją z Majdansontour

Osoby obserwujące profil Małgorzaty Rozenek-Majdan z chęcią skomentowały jej nowe zdjęcie i słowa, które pod nim zamieściła. Oto kilka z nich: "Pięknie Pani wygląda, a figura sztos", "Cudownie! Zabawa to piękny sposób. Zrzućmy choć na chwilę z siebie tę powagę, problemy i wróćmy do swojego dziecka", "Małgosiu nigdy nie zatrać Swojego wewnętrznego dziecka. Ja dziś też na kolorowo".

Fani gwiazdy TVN są też pod ogromnym wrażenie jej nagrań z podróży. "Najlepsze wakacyjne story w Internecie", "Świetna relacja z wypadu do Szwecji. Ogląda się fenomenalnie", "Z każdym kolejnym szwedzkim story lubię Cię coraz bardziej" - czytamy we spisach.

Zobacz także:

Anna Dereszowska o macierzyństwie, trzeciej ciąży i budowie domu. "Temperament nie pozwoli mi na totalne oddanie się życiu rodzinnemu"

Maja Ostaszewska o wychowaniu córki. "Staram się przekazać, żeby podążała za własnymi marzeniami"

Basia i Krzysztof z programu "Hotel Paradise 3" szczerze o swoim związku: "Jesteśmy w trudnym okresie"

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie: Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości