Gwiazdy

Małgorzata Rozenek na randce z mężem. Buty Radosława Majdana wzbudziły mieszane uczucia fanów

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się stylizacją, która wybrała na wieczorne wyjście z mężem. Krótka sukienka wzbudziła zachwyt obserwatorów gwiazdy. Radosław Majdan postawił na dopasowany kolorystycznie strój, jednak jeden szczegół nie przypadł do gustu jego fanom.

Elegancja w wydaniu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek zachwyca swoich fanów nie tylko wszechstronnością swoich talentów, ale również perfekcyjnymi stylizacjami, które następnie są kopiowane przez wierne wielbicielki. Tym razem uwagę obserwatorek Małgorzaty zwróciła sukienka, którą gwiazda wybrała na randkę z mężem.

Gospodyni "Projektu Lady" postawiła na kusą mini, która podkreśliła jej idealną figurę odzyskaną pod czujnym okiem kamer w programie "Rozenek cudnie chudnie". Wykończona falbaną kreacja z białego materiału w czarne kropki wspaniale podkreśliła letnią stylizację gwiazdy. Całość została uzupełniona sandałkami na wysokiej szpilce i ciemnymi okularami. Gdy zdjęcie pojawiło się na Instagramie, fani nie kryli zachwytu: "Kobieta rakieta", "Ale figura", "Ty dziewczyno masz wszystko" - pisali obserwatorzy.

Radosław Majdan w białym garniturze

Nieco mniej entuzjazmu wzbudził wygląd Radosława Majdana. Mąż gwiazdy postawił na letnią klasykę: biały garnitur i jasną koszulę w pasy. Kontrowersje wzbudziło obuwie Radosława, a dokładniej rzecz ujmując, jego kolor. Zdaniem fanów pary, mężczyzna do białego zestawu nie powinien dobierać czarnych butów.

Pod zdjęciem pary rozgorzała dyskusja dotycząca butów: "Biały garnitur i czarne buty", "Małgosia ok, ale Radzio czy mokasyny nie były by lepsze do tej stylizacji, może ja się nie znam", "Pani Małgosiu! Jak to możliwe czarne buty do białego garnituru?".

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem o kulisach podróży kamperem

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości