Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rodzinne zdjęcie. Najmłodszy syn zwrócił uwagę Dagmary z "Królowych życia"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia. Tym razem pokazała rodzinne zdjęcie i choć zapozowała na nim z mężem oraz trzema synami, to najmłodsza pociecha zwróciła uwagę internautów. Mały Henryk zauroczył wszystkich, nawet bohaterkę "Królowych życia".

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie

Konto Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie cieszy się imponującą popularnością. Obserwuje je ponad 1,4 mln fanów i ta liczba wciąż rośnie. Gwiazda publikuje w mediach społecznościowych treści dotyczące swojej aktywności zawodowej, ale nie stroni też od dzielenia się kulisami życia prywatnego. Chętnie publikuje zdjęcia i relacje z rodzinnych wakacji, pokazuje też swoją codzienność i dom, w którym mieszka z mężem i dziećmi.

Rodzinne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nie da się ukryć, że to właśnie rodzinne fotografie Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudzają najwięcej emocji wśród internautów, dlatego gwiazda chętnie pozuje z mężem Radosławem Majdanem i trzema synami, których wspólnie wychowują. Tym razem podzieliła się zdjęciem, na którym prym wiedzie najmłodszy synek, Henryk. To właśnie on zwrócił uwagę fanów, którzy ochoczo komentowali post. Uroczy maluch zachwycił także Dagmarę Kaźmierską, znaną z programu stacji TTV, "Królowe życia".

No, mały jest nie do pobicia

- napisała pod zdjęciem bohaterka "Królowych życia", zachwycona rozkoszną miną malucha. Na reakcję Małgorzaty Rozenek-Majdan nie trzeba było długo czekać.

Jak to mawia mój mąż, kiedy słyszy komplementy dla Henia, "niedaleko pada jabłko od jabłoni"

- odpowiedziała Dagmarze w komentarzu. Radosław Majdan z pewnością poczuł się dumny. Nie da się ukryć, że synek rzeczywiście hipnotyzuje spojrzeniem, o czym zapewniła Małgosia w podpisie pod zdjęciem. Zgodzili się z tym także fani rodziny Majdanów, którzy także zostawili pod postem pełne zachwytu komentarze.

"Pozdrawiam serdecznie cały klan, a szczególne buziaczki dla małego Henia", "Henryk do schrupania", "Piękna mama, śliczny maluszek i przystojni mężczyźni", "Jaki śliczny ten Heniulek" - pisali pod zdjęciem internauci.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza w kolejną podróż. "Najbardziej lubię jechać całym majdanem"

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości