Gwiazdy

Rafał Szatan o hejcie, który spotyka jego żonę. „Do niedawna istniała niepisana umowa społeczna, że kobieta w ciąży jest pod ochroną”

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

W najnowszym wywiadzie udzielonym „Party”, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan opowiedzieli o ciąży aktorki, ale także o fali nienawiści, która ją spotyka. Jak sobie z nią radzą?

Basia Kurdej-Szatan - hejt

To problem, z którym boryka się chyba każda znana osoba. Niestety, Basia Kurdej-Szatan szczególnie go doświadcza. Każdy jej krok jest szeroko komentowany - nie zawsze pozytywnie, a w komentarzach pod zdjęciami wylewa się fala hejtu. Dlaczego tak się dzieje? Na to odpowiedzi, niestety, nie ma. I chociaż oczywiste powinno być to, że nie można obrażać innych, rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Być może piszący obraźliwe komentarze nie zdają sobie sprawy, że mowa nienawiści przelana w Internecie dotyka realnej osoby i jej rodziny. Mąż aktorki, Rafał Szatan w wywiadzie dla „Party” stanowczo wypowiedział się na ten temat.

Do niedawna istniała niepisana umowa społeczna, że kobieta w ciąży jest pod ochroną. A dziś niektórzy ludzie w internecie naprawdę czują się bezkarni i piszą wszystko, co im ślina na język przyniesie

- wyznał.

Wsparcie od męża

Jak dodał, stara się chronić swoją żonę tak, jak tylko potrafi. Rafał z większym dystansem podchodzi do ludzi. Basia wręcz przeciwnie.

I choć podziwiam ją za to, że jest niebywale otwartą osobą, to czasem złoszczę się z tego samego powodu

- powiedział.

Aktorka przyznała, że zawsze stara się widzieć dobro w drugim człowieku. Stara się zrozumieć innych, bez zbędnego oceniania.

Ale ja też potrafię tupnąć nogą, gdy otwieram serce, a ktoś zachowuje się wobec mnie nieodpowiednio

- zaznaczyła.

Basia Kurdej-Szatan o nienawiści w internecie:

Zobacz też:

Kulisy Sławy Joanny Moro. "Skóra nosorożca i dusza motyla"

Margaret bez makijażu na Instagramie. Zdjęcie wywołało wiele emocji

Epidemia hejtu. Jak piętnowano 100 lat temu i dziś?

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości