Rafał Szatan

  "Bardzo tu odpoczywamy".

  Aktorka powróciła wspomnieniami do pierwszej randki. Umówili się w zaskakującym miejscu.

  Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

  Barbara Kurdej-Szatan świetnie odnajduje się w roli mamy i nade wszystko stawia wartości rodzinne. Reporter Dzień Dobry TVN Online zapytał gwiazdę, kto chciał mieć większa gromadkę dzieci - ona czy jej mąż. Odpowiedź zaskakuje.

  Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan poznali się w pracy. Do dzisiaj występują razem na scenie. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska, zapytała aktorkę jak wyglądają ich próby i jak razem czują się na scenie.

  Rafał Szatan nabawił się kontuzji podczas premiery spektaklu. Ma za sobą poważną operację, która polegała na rekonstrukcji kolana. Jak się czuje? Kiedy zamierza wrócić na scenę? O tym opowiedział aktor w towarzystwie syna Henia.

  W rozmowie z Dzień dobry TVN Rafał Szatan opowiedział, jak pomógł żonie odnaleźć się w trudnej sytuacji i zdradza, na kogo mogli liczyć.

  Dumny tata pochwalił się zdjęciem z maluchem w mediach społecznościowych

  18 września jest obchodzony Dzień Pierwszej Miłości. Z tej okazji nasza reporterka Karolina Kalatzi przepytała gości Dzień Dobry TVN o ich najwcześniejsze porywy serca. Okazuje się, że niektórych strzała Amora trafiła wyjątkowo wcześnie.

  Barbara Kurdej-Szatan pokazała się bez makijażu. Piękna aktorka zaskoczyła wszystkich, prezentując przebarwienia na czole. Sesja zdjęciowa w wykonaniu męża gwiazdy to kolejny głos w sprawie ciałopozytywności wśród polskich aktorek.

  Zarówno Basia Kurdej-Szatan, jak i Rafał Szatan mają talent muzyczny i pięknie śpiewają. Zdarzało im się już razem występować, jednak w sieci teraz pojawił się teledysk, w którym interpretują piosenkę zmarłego Pawła Królikowskiego. Posłuchajcie ich wykonania.

  Zbigniew Wodecki 6 maja skończyłby 71 lat. Jego przyjaciele w tym szczególnym dniu wspominają artystę - w sieci nie brakuje wspólnych zdjęć sprzed lat, nagrań oraz poruszających wpisów. Rafał Szatan postanowił oddać hołd Wodeckiemu, wykonując jeden z jego utworów.

  Basia Kurdej-Szatan aktywnie udziela się w sieci, gdzie dzieli się z fanami radościami życia codziennego. W sobotni poranek aktorka postanowiła uczcić urodziny swojego ukochanego. Z tej okazji opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Rafałem Szatanem.

  Rafał Szatan wyjechał do innego miasta, a Barbara Kurdej-Szatan sama musi teraz zająć się dwójką swoich dzieci. Jak sobie radzi? O tym opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

  Polskie gwiazdy pokazały, jak upłynęły im święta Bożego Narodzenia. Wiele z nich przywitało w tym roku na świecie swoje pociechy. Zdjęcia spod choinki rozczuliły fanów. Trudno oderwać wzrok od tych obrazków.

  Rafał Szatan jest związany z muzyką od wielu lat. Kształcił się w liceum muzycznym, ukończył studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, a także występował na wielu konkursach i festiwalach. Teraz na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał swój utwór "Biały wiatr".

  Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu została po raz drugi mamą. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, że w czasie ciąży walczyła z koronawirusem. - To było dla mnie ogromnie stresujące - wyznała.

  Cała rodzina śpiewa "Santa Claus is coming to town". Taki filmik opublikował Rafał Szatan. Razem żoną Barbarą Kurdej - Szatan i dwójką dzieci, Hanią i malutkim Heniem, w świątecznej atmosferze zgromadzili się przy pianinie. Nagranie podbija sieć.

  Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pod koniec września po raz drugi zostali rodzicami. Teraz aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. I tak widzimy Henia w pełnej krasie. Internauci od razu zwrócili uwagę, do kogo jest podobny.

  W Polsce żyje 177 osób o nazwisku Boski i Boska i dodatkowe 10 w zapisie Bosky. Jest też 117 Ojczenaszów. 728 osób nosi natomiast nazwisko z cząstką "bóg"- np. Chwalibóg czy Miłobóg. Czy Boscy mają łatwiej w życiu niż Szatanowie? Czy państwo Ojczenasz wzywają imię boskie nadaremno przy każdym przedstawianiu się? Co na to Biskup? O tym opowiadali nasi goście - Katarzyna Schumacher-Ojczenasz, Tomasz Biskup oraz Rafał Szatan.

  Oczekiwaniom nie ma końca. Basia Kurdej-Szatan miała powitać na świecie najmłodszego potomka, ale jak się okazuje, wcale mu się nie śpieszy. Kiedy zobaczymy zdjęcia małego Henia?

  Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, już lada moment ponownie zostaną rodzicami. Przyszli rodzice wykorzystują ostatnie chwile przed porodem i cieszą się urokami lata. Para postanowiła wykorzystać piękną wakacyjną pogodę i wybrać się nad jezioro, gdzie cieszyła się słońcem i malowniczym krajobrazem.

  Basia Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, które w tym roku czekają na narodziny dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia z ostatniej ciążowej sesji. Wysmakowane fotografie zachwyciły fanów.

  Ją znają niemal wszyscy. On żyje w jej cieniu. Basia Kurdej-Szatan występuje w filmach, serialach i reklamach. Jej ukochany jest mniej rozpoznawalny. Czy w związku z tym Rafał Szatan czuje się jak "mąż swojej żony"?

  W najnowszym wywiadzie udzielonym „Party”, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan opowiedzieli o ciąży aktorki, ale także o fali nienawiści, która ją spotyka. Jak sobie z nią radzą?

  Pracuje nad swoją płytą, a ta piosenka jest zapowiedzią tej płyty. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Życie zmieniasz w sen", wystąpił Rafał Szatan. Piosenkę zadedykował żonie Barbarze Kurdej-Szatan. A nam zdradził, jak spędzili walentynki? Posłuchajcie tej romantycznej piosenki.

  Jeszcze nie zdarzyło się, żeby rodzina Szatanów śpiewała kolędę. Ale u nas wszystko jest możliwe. Na scenie Dzień Dobry TVN Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wraz ze swoimi pomocnikami zaśpiewali "To była noc". Utwór powstał w ramach akcji charytatywnej na rzecz Domu Dzieci w Łbiskach. Nasi goście udowodnili, że diabeł nie taki straszny, jak go malują ;)