Gwiazdy

Baron spotyka się z Sandrą Kubicką? "Ma doświadczenie w gwiazdorskich związkach"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Newsy z show-biznesu

Mówi się, że Sandrę Kubicką i Aleksandra Milwiw-Barona od jakiegoś czasu łączy coś więcej niż przyjaźń. Portale plotkarskie poszukują wszelkich poszlak, które potwierdzałyby te doniesienia. Nasza reporterka Sandra Hajduk na fali tych spekulacji odezwała się do samych zainteresowanych. Czego się dowiedziała?

Sandra Kubicka i Baron - są razem?

Ten news zelektryzował polskie media show-biznesowe. Modelka i rockman od kilku tygodni mają spotykać się i chodzić na randki, ale oboje temu zaprzeczają. Zapytana niedawno o Barona Kubicka zapierała się, że łączy ich jedynie koleżeńska relacja. Z jej wypowiedzi dało się jednak wywnioskować, że obecnie się z kimś spotyka. Gwiazda nie kryje bowiem, że w jej życiu pojawił się "dojrzały" mężczyzna.  

Jak zauważył portal pudelek.pl, modelka co jakiś czas wysyłała za pośrednictwem mediów społecznościowych sygnały, że z Aleksandrem łączy ją coś więcej. Jakiś czas temu zapozowała na Instastories w koszulce członka Afromental oraz biżuterii jego byłej dziewczyny, Kasi Nast. Muzyk za to pokazał się ostatnio publicznie w koszuli z kolekcji, którą Sandra stworzyła współpracując z jedną z marek odzieżowych.

Kubicka i Baron nie komentują sprawy

Celem dowiedzenia się czegoś więcej o życiu uczuciowym członka zespołu Afromental i modelki, Sandra Hajduk-Popińska skontaktowała się z samymi zainteresowanymi. Czy coś jej zdradzili?

- Baron ma doświadczenie w gwiazdorskich związkach. Był już z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Próbowałam się dowiedzieć, czy jego związek z Sandrą jest prawdą, ale ani modelka, ani Alek nie chcą komentować sprawy. Czekam aż oficjalnie potwierdzą swój związek - powiedziała nasza reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin, Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości