Newsy

"Hotel Paradise 4". Ostra kłótnia Launo i Przemka. Kto odpadnie z programu?

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Kłótnia Launo i Przemka
"Hotel Paradise 4". Kłótnia Launo i Przemka

Atmosfera w "Hotelu Paradise" nie ma już nic wspólnego z rajskim klimatem. Uczestnicy spiskują za swoimi plecami i coraz częściej dochodzi do ostrych wymian zdań. Launo i Przemek od kilku dni nie potrafią się porozumieć. Obojgu puszczą emocje i w konsekwencji dojdzie do kłótni. Nic nie wskazuje, żeby mieli się pogodzić.

"Hotel Paradise 4", odc. 23. Przemek ma żal do Launo

Jeszcze do niedawna Przemek i Launo wydawali się być najmocniejszą parą w hotelu. Jednak jak to zwykle bywa, wszystko co dobre - szybko się kończy. Niewyjaśnione sprzeczki urosną do rangi poważnej kłótni. Przemek będzie miał za złe Launo, że źle go traktuje i poświęca mu za mało uwagi. Z kolei ona poskarży się, że ten zlekceważył ją, gdy chciała się z nim pogodzić.

- Dziewczyno, jak by na to nie patrzeć, ja jestem za tobą od początku programu - powie Przemek.

- Ja podchodziłam do ciebie cały dzień, kiedy nie wiedziałam, o co ci, k***a, chodzi - wykrzyczy Launo.

W momencie kulminacyjnym sprzeczki okaże się, że w głębi duszy Przemek jest zazdrosny o nowego singla, który bardzo spodobał się Launo. Czy obawia się, że jego partnerka go zostawi?

Kto odpadnie z "Hotelu Paradise"?

Nie tylko Launo i Przemek będą na wojennej ścieżce. Nana obrazi się na Łukasza, ponieważ na wieczornej imprezie zbyt dobrze bawił się u boku Wiktorii. Powie mu wprost, co o nim myśli i nie będzie przebierać w słowach. Tymczasem Miłosz wyłamie się z paktu, który zawarł z dziewczynami i powie Wiki, kto ją obgaduje. Postawi wszystko na jedną kartę, ujawniając, w jaki sposób chcą wyrzucić ją z programu.

Wiktoria i Miłosz musieli zdecydować, który z panów będzie musiał opuścić "Hotel Paradise", by tym samym ustąpił miejsca nowemu singlowi. Zgodnie wytypowali Janka. Ich zdaniem to właśnie on najmniej dogadywał się ze swoją partnerką Ohą. Wytknęli mu, że połączył się z nią w parę jedynie ze względów taktycznych.  Uczestnikom zrobiło się przykro, że przygoda Janka w programie tak szybko dobiegła końca. Bez wątpienia był osobą, która wprowadzała dużo pozytywnej energii do programu. 

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości