Bibi z "Hotelu Paradise" na scenie Dzień Dobry Wakacje. "Jest trema, ale też pozytywna adrenalina"

Bogusia "Bibi" Brzezińska nagrała utwór przewodni do 4. edycji programu "Hotel Paradise". Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry Wakacje, aby zaprezentowała piosenkę na naszej scenie. Przy okazji podpytaliśmy, jak wspomina uczestnictwo w 3. sezonie tego popularnego reality show i dlaczego jej związek z Simonem nie przetrwał próby czasu.

Bibi o rozstaniu z Simonem

30 sierpnia na antenie TVN7 wystartuje 4. edycja programu "Hotel Paradise". Losy uczestników na pewno będzie śledziła Bogusia Brzezińska, która brała udział w poprzednim sezonie tego reality show.
- Będę mocno trzymać kciuki za nich - zapewniła. Wyjaśniła również, na czym polegają zasady programu.
- Do hotelu są wpuszczani uczestnicy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy powinni się ze sobą "sparować". Dostają różne zadania i immunitety i mają dążyć do tego, by wygrać. W finale otrzymują pieniądze.
Bibi przypomniała, że "Hotel Paradise" to nie tylko gra. W programie tworzą się także prawdziwe relacje. - Ja akurat miałam takiego partnera, z którym udało mi się doświadczyć uczucia, niestety nasz związek nie przetrwał, natomiast w programie byliśmy bardzo zauroczeni sobą, mocno się przyjaźniliśmy i spośród wszystkich uczestników ufałam mu najbardziej i do tej pory mu bardzo ufam - przyznała Bibi.
Opowiedziała również, dlaczego jej związek z Simonem rozpadł się, kiedy opuścili rajską wyspę. - Życie w Hotelu jest czymś zupełnie innym niż to prawdziwe. Tam mieszkaliśmy w pięknej willi, z innymi uczestnikami, każdego dnia bawiliśmy się, nie mieliśmy codziennych obowiązków, nie było telefonów, popularności.

"Hotel Paradise 4" - piosenka Bibi i Kamila Bijosia

Bibi oraz Kamil Bijoś nagrali utwór przewodni do 4. sezonu reality show. Piosenka nosi tytuł "Raj mi daj", a teledysk do niej był kręcony na Zanzibarze. - To był mój debiut, natomiast na YouTube są już moje covery sprzed kilku lat. Muzyka zawsze mi towarzyszyła, tak naprawdę od dziecka (...), oczywiście szły za tym lekcje wokalu - powiedziała Bogusia Brzezińska.
Bibi wystąpiła na scenie Dzień Dobry Wakacje. Posłuchaj utworu "Raj mi daj":
Zobacz także:
Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Iza Dorf

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości