Baron

    Baron

    Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się już ponad miesiąc temu. Ciągle jednak nie wiadomo, dlaczego związek pary, która zasypywała nas swoimi wspólnymi zdjęciami i wpisami pełnymi głębokich uczuć, nagle się rozpadł. Ostatni wpis lider zespołu Afromental napisał kilka słów na Instagramie, które skomentowała Sandra Hajduk.

    Blanka Lipińska to prawdziwa kobieta sukcesu. Jest jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek. Jej nasycone erotyką książki to bestsellery, a nakręcony na podstawie jednej z nich film "365 dni" stał się kinowym hitem. Okazuje się, że bycie gwiazdą literatury nie przeszkadza w dbaniu o ukochanego mężczyznę i przyrządzaniu mu posiłków. Pisarka zdradziła nam, co Baron lubi jeść najbardziej.

    Czy prawdą jest, że prowadząca "You Can Dance" jest znowu zakochana? Podobno wybrankiem Patricii jest Baron z grupy Afromental. Gwiazdy zostały przyłapane przez paparazzi w restauracji w Los Angeles. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, pytając samą Kazadi, czy doniesienia kolorowej prasy są prawdziwe.